Treadowanie się skinami

Czy nie tylko ja uważam że w overwatch powinna być opcja na wymienianie się skinami? Pomyślcie ktoś nowy chce np do sombry łowczynię demonow, ale ona już jest niedostępna i gdyby była opcja treadowanie się to ktoś nowy mógł by dostać skiną który albo jest niedostępny, albo komuś innemu się nie podoba i chce oddać.

1 polubienie

Właśnie o to chodzi, że Łowczyni to skin premium i już nigdy się go nie dostanie (chyba, że kupisz kod do skina od kogoś kto był na Blizzconie '18)

był event na nią, może znowu będzie

Raczej nie. Najpierw była dostępna na blizzconie '18, a gracze błagali żeby był challenge na nią i był.

a jest gdzieś jakiś rule że nie może znowu być ? :thinking:

to na tej podstawie twoim zdaniem wróci pink mercy, dva nano cola, apteczka babtiste, pielęgniarka mercy… itp. tak samo all stars mercy, lucio, tracer genji

nie wróca, powiedzieli że takie akcje są jednorazowe

edit- tak samo nie zdobędziesz tego skina do widow makler, tej czerwonej takiej… jak ona sie nazywała… noir? no to co ma plastikowe dredy i na końcu kolce

wszystko jest możliwe :smile:

czego nie rozumies zw zdaniu “powiedzieli że takie akcje są jednorazowe”

dude, chill odrobine :rofl:

Przygotuj się na “śmierć”…

Tylko ze to był przykład a mi chodziło o wymienianie się skinami pomiędzy innymi osobami xd

Nie ma sensu i tak większość skinów zaraz będzie

Ale mi chodziło o te niedostępne typu Piekielnik, Goździk, All-Star itp.

Nie ma i nie będzie. Wystarczy, że nie grasz 7 dni podczas eventu i już tracisz skina na zawsze.