Trollowanie-komentarze

Zauwazyłem, że dużo komentarzy zostało oflagowane w tym moje za trollowanie. O co kaman?. I nie wszystkie, ktore tez powinny być jeśli już. Dyskusja ogólna nikt sie nie odzywa. Albo ja jestem naznaczony grr

Mi również oflagowano “jakieś” komentarze za trollowanie a nawet nie wiem jakie, gdyż nie mogę ich wyświetlić.

Chyba, że to Blizzard trolluje nas w tym momencie???
Nie wiadomo.

Oki znalazłem…
Oflagowano i ukryto komentarz z tematu “Kiedy usuńcie złote bronie”.

Trzeba samemu poszukać jakie… Lil by powiedziała to nie jest rozwiązanie ukrycie komentarzy! A za co dostałeś?

Za komentarz :upside_down_face: w wyżej wymienionym temacie, a był on:
“Serio robicie taką dramę z powodu złotych broni???”

zasadniczo w tym przypadku to jest rozwiązanie, co prawda sądzę że jeszcze kazdy wypowiadający sie w tym temacie, łącznie ze mną, wami a kluczerekiem na czele, powinniśmy dostać muta na kilka dni by sie uspokoić

Takie trollowanie z naszej strony było, że hej!

Tak, przyznaje się trollowałem tylko tym jednym, jedynym postem w całym temacie.

Change my mind please.

Co się dzieje? Usuwają komentarze! Z tematu złote bronie. Emper włączył się do kometowania i od razu usuneli większość. Został na końcu mój ukryty wpis. Jak już zostalo to wyjaśnione.

ja nie wiem co piją cenzorzy na tym forum

ale mogliby sie podzielić :smiley:

Sake oczywiście. Regulamin, a chyba długo jesteś na forum.

To nie ma ze mną nic wspólnego. Serio usunęli mi tylko jeden komentarz a następnie przeczyścili większość innych tematów.

Mi też ostatnio poprawili we wpisie o Bllizzardzie i podejścia do banowania na coś co mniej oddaje to co napisałem.

I znowu trolluje według społeczności i mam nawet zablokane edytowanie 1 komenta :smiley: Czy ktoś moze wyjaśnić ten zabieg zablokowania edycji? Co w nim jest takiego?

szkoda ze jak juz bokują to nie pokazują JAKIE bo chętnie bym zobaczyła… a teraz se musze szukać … 10 komentarzy … bez sensu sa niektóre mechaniki tego forum…

edit widze ze wszystkie 9 kometnó z tego tematu XD sikam jak na moje to cał yten temat powinien być usuniety bo jest śmieszny, a zaden z moich nie zasługuje na bana… przynajmniej moim zdaniem… no moze troche ten jak napisałam temu czemuś ze też sam jest słaby jak mi napisał ze jestem słaba (odbicie piłeczki, pisałam tam o tym)

tylko gdzie ten 10ty komentarz…

AHAHHAH EDIT 2

z tego tematu

SERIO ZABLOKOWLI KOMENTARZ BO SIĘ NIEPRZYCHYLNIE WYPOWIADAM O BLIZZIE… ja juz mysałam ze GMi i moderatorzy z GameForga urodzili sie z nożyczkami w ręce, ale tutaj niektórzy to serio… podziwiam ahhahahahahah, o mamo popłakałam sie ze śmiechu

@Eper - tak jak byś sie zastanawiał czemu nie dostane MVP tutaj… za duzo i za często usuwają moje komentarze mówiące prawde o tej grze i jej twórcy ;>

czekam na usunięcie tego komentarza… chyba zaraz zaczne zastanawiać sie nad klauzulą na tym forum, by isać pod każdym cos takiego

Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny, do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”

zaraz będzie :
blizz- “doszły nas słuchy że na forach jest cenzura i nie wolności słowa, otóż spradzlismy to i na naszych forach nie ma czegoś takiego jak cenzura i wolnosc słowa”

wujek Kim Dzong byłby dumny

nie sądziłam że dojdzie do takich cyrków

Poprzeglądałem niektóre komentarze i Twoje wypowiedzi - może jesteś trochę wredna, ale osobiście bym nie kasował Twoich wypowiedzi/postów :stuck_out_tongue: Przynajmniej tych zaznaczonych jako złe w ostatnim czasie

Samo forum w sobie od technicznej strony jest całkiem OK, problemem jest to, że zdaje się nie zawsze odpowiednio działać.
Edit: W sensie operacja się udała, tylko pacjent nie przeżył :smiley:

Tak czy inaczej - zgłosić może każdy, każdego - ale nie powinno być sytuacji usuwania komentarzy, które nie łamią regulaminu (bo groźby karalne, bo wyzwiska itp. itd.)

Chciałaś tutaj mvp? Za dużo sie odzywasz nieprzychylnie wobec gry i uwaga masz SWOJĄ opinie haha. Pewnie o to chodzi. A ja to tylko troluje…Przeglądałem swoje komenty 6 z 8 mogą zostać (nope ukrytych 8). A twoje to za “bliz” , “to nie jest gra dla was”, “XDDDD” to chyba slowa klucze wg społeczności czy moderacji do ukrywania… A i jeszcze ten nowy poznał jak przyjazna jest ta społeczność. Z ukrycia reportują co popadnie bo tak. Haha

mi chodziło raczej o to że brakuje mi parę opcji, jak np wysłania do kogoś wiadomosci PRIV, czy zablokowania jakiegoś użytkownika by nie trolował nam tematów (chociaż to drugie nie wiem czy występuje na jakim kolwiek forum :smiley: ) , albo własnie jak jednak ktoś zablokuje komentarz to zacytować go jaki. Ja się wypowiadam w praktycznie kazdym temacie jaki sie tutaj pojawi, wiec szukanie czegoś takeigo to masakra

to już jest któryś raz, nawet nie chce mi sie liczyć który

nie ja, Eper chciał bym została

trzeci raz mówie, nasz nowy “kolega” zaatakował mnie pierwszy, a ja sobie nie pozwole

w sumie pomyslałam sobie, że cała ta sytuacja przypomina troche motyw z usuwaniem łapek w dół i negatywnych komentarzy pod zapowiedzią z diablo immortal na jutubie

prawda w oczy kole, co nie chłopaki z blizz? :slight_smile:

Mi nie chodziło o to. Tylko ogólnie.

Nie używaj tego zakazanego słowa! Ciekawe ile razy trzeba dostać te oflagowania, żeby dostać perma na forum xD

Tez jestem ciekawa i chyba wlasnie to sprawdzam