Tryb "Wszystkie rozróby!" powinien powrócić do Salonu Gier

Witam!
Ludzie narzekają na balans i tego się nie da ukryć. Jeff poleca tryb Tajemniczy Bohaterowie, bo tam nie ma balansu, jednak ja uważam, że tryb Wszystkie Rozróby, który nie pojawił się w Salonie Gier od conajmniej 1,5 roku, byłby lepszym wyborem. Tajemniczy Bohaterowie także potrafią być mocno wkurzający. System stara się dobierać bohaterów na kontry, lecz już nie raz zdarzyło mi się w przeciwnej drużynie 5 reaperów, a u nas same tanki :confused:. Natomiast w większości rozrób z trybu Wszystkie Rozróby! pozwala na balans poprzez tych samych bohaterów w obu drużynach. Uważam że przyjemnie by było zagrać dla odmiany [przykład] na same Fary i Mercy, a dostać za to więcej “xp” i zmniejszyć liczebność trolli i leaverów w porównaniu do wyszukiwarki gier.
Co wy o tym sądzicie? Tryb Wszystkie Rozróby mógłby być choć raz na tydzień się pojawić w salonie gier lub nawet zastapić Tajemniczych bohaterów? :wink:

4 polubienia

nie znam tego trybu ale brzmi ciekawie. fajnie by było jakby nie zastępował tajemniczych bohaterów tylko na początek pojawiał sie raz na tydzień
btw moi koledzy raz w tajemniczych bohaterach grali przeciwko 3-4 brigittom jeszcze przed nerfami i samo wyobrażanie sobie tego boli XD

Zgodze się z dodaniem. Brakuje mi tych trybów.
Na dodatek jestem ciekaw jak ,nowy" Overwatch był by leprzy/gorszy od ,starego" w np. ,1 shot 1 kill"

Jasne jak po jednej stronie masz 4 orisy i dwie laski a ty masz 3 zenyatow ane i cree
Świetne kontry nie ma co

Jak na moje mogli by usunąć TB lub wrzucić i do rotacji, a nie ze ten tryb jest na stałe…

Swoją opinię na ten temat przedstawiłam Tutaj

1 polubienie

Przecież to moja opinia lel.

link do całego tematu kolego, tam tez jest moja opinia :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie rozumiem dlaczego Blizzard się tego pozbył. Wiem że ludzie na to narzekali ale dla cząstki ludzi to była nawet fajna zabawa. W salonie gier mamy wiecznie te same i przeważnie nużące tryby a takie coś byłoby miłą odskocznią.

3 polubienia

Idzie do kąta z depresją i lękami o własne życie