Ustawienia przycisków

Witam,
ostatnio zmieniałem ustawienia przycisków. Po tej zmianie na zmianę działają mi przyciski “nowe” i “stare”. Zdarza mi się nawet że w czasie jednej gry raz jeden a raz drugi zapisuje highlight. co mogę z tym zrobić?

Chętnie bym pomógł, gdybym mógł :frowning:

1 polubienie

Witaj.
W opcjach sterowania masz trzy kolumny dotyczące przypisania klawiszy. Zwróć uwagę czy dla danej akcji w dwóch różnych kolumnach (lewa i środkowa) nie masz różnych przypisań np. przykładowo jeśli dla Interakcji w lewej kolumnie masz F to w środkowej warto mieć puste.

Aby usunąć niepotrzebne przypisanie wystarczy najechać kursorem na to co ma zostać usunięte i kliknąć PPM

1 polubienie

We całej środkowej kolumnie nie mam nic przypisane, więc raczej nie w tym rzecz.

Czy mógłbyś dać pogląd na aktualne ustawienia w formie screenshota? Ułatwi diagnoze

1 polubienie

Problem udało się rozwiązać, okazała się nim być moja własna głupota i pozmieniane ustawienia na kilku różnych postaciach. Serdecznie dziękuję wszystkim tu obecnym z pomoc. :slight_smile:

Dziękuję za potwierdzenie rozwiązania, R3tR0!

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!