Utracono połącznie z serwerem

Witam, od ostatniej aktualizacji udawało mi się włączyć overwatcha dopiero po zrestartowaniu komputera i po jednym meczu wyrzucało mnie do ekranu startowego i było napisane “utracono połączenie z serwerem”.
Teraz nawet po zrestartowaniu komputera gra się włącza ale i tak nie można zagrać bo jest napisane “utracono połączenie z serwerem” i nigdy się nie łączy ponownie.
A jak próbuję włączyć overwatcha bez zrestartowania komputera to w menedżerze zadań widać że jest uruchomiony ale włącza się po 10 minutach i jest czarny ekran.

1 polubienie

Witam spróbuj najpierw opcji napraw jeśli to nie zadziała sprawdź czy masz włączony bluetooth bo ja miałem włączony i dlatego się nie mogłem zalogować. Inny sposób kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót overwatch i przy okazji battle.net i wybierz uruchom program w trybie zgodności z Windows7 masz to w zakładce zgodność. Ostatnie rozwiązanie wyłącz firewall jest to największa przyczyna rozłączenia z serwerami lub dodaj wyjątek do firewalla (dot. zarówno battle.net jak i overwatch)jak nie chcesz wyłączać. Jeśli nie pomoże to nie dziw się blizzard ma często problemy z serwerami więc na to już nie poradzisz. Pozdrawiam

Proszę nie odkopuj tematów i postów sprzed kilku miesięcy :slight_smile: Dziękuję!

2 polubienia