Utracono połączenie z serwerem gry

Witam,chciałem sobie dzisiaj pograć ze znajomymi gry rankingowe niestety wasze serwery są gorsze nawet od riot games. Po dołączeniu do gry praktycznie po 10 sekundach zostałem wyrzucony z gry z komunikatem “Utracono połączenie z serwerem” niestety do gry nie udało się wrócić bo została anulowana a ja oczywiście "Zostałem Zawieszony przez problemy z “waszymi serwerami” nie z moim internetem. Mam nadzieje że naprawicie w końcu te serwery bo niedługo przebijecie w tym EA, nie po to człowiek płaci 200 zł żeby potem patrzeć na komunikat “utracono połączenie z serwerem gry”.
Pozdrawiam.

A sądzisz tak bo? To że internet posiadasz wcale nie oznacza, że gdzieś na drodze Twój komputer- serwer nie wystąpił problem.
Pamiętaj, że Twój komputer nie jest bezpośrednio połączony z serwerem lecz droga do niego przebiega przez kilka/kilkanaście węzłów z których. na każdym może wystąpić problem.
Jeśli chcesz możesz zapoznać się z poradami opisanymi tutaj.

Ponadto skoro masz problem z rozłączeniami a nie jest to Twoje pierwsze ani drugie (nie dostaje się wtedy zawieszenia) warto przetestować połączenie w trakcie gry za pomocą WinMTR. Jeśli zechcesz podzielić się wynikiem na forum to możesz go wkleić tutaj.