Utracono połączenie z serwerem

Witam.

Od jakiegoś czasu miałam problem z OW. Najpierw jak wchodziłam w grę, to słyszałam dźwięki, ale ekran był czarny. Pomogło uruchamianie gry w trybie okienkowym. Cofnęłam nawet wersje sterownika do poprzedniej (NVidia). Po jakiś 2 tyg spróbowałam ponownie uruchomić grę w trybie pełnoekranowym i już działała. Ale w międzyczasie zaczęłam mieć problem z rozłączaniem w losowym momencie. Generalnie teraz zaczynam szybką grę (rankedów nawet nie próbuję grać…) i gdzieś do połowy rozgrywki uda mi się zagrać, a potem mnie rozłącza. Gra sama się łączy ponownie (automatycznie) i nie dostaje żadnej informacji o jakimkolwiek błędzie.
Przez to rozłączanie mam już karę - na szczęście nie jakąś mega, ale chciałabym jednak normalnie pograć.
Przywróciłam najnowszy sterownik graficzny (aplikacją NVidii), robiłam ‘skanuj i napraw’ w OW - nadal nie działa i mnie rozłącza (chociaż rzadziej - co 2-3 grę).

Zrobiłam DxDiag - ale jak się okazuje, nie mogę umieszczać linków w moich postach

___pastebin.com/6wDCBgac

Witaj.
W przypadku problemów z rozłączaniem warto zacząć od tego poradnika.
Ponadto wykonaj podczas gry 10-minutowy test programem WinMTR. Wynik wklej tutaj.

1 polubienie