Utrata skinów i progresu ps4

Dzień nawet nie wiem już który

Straciłem wszystko na koncie od skinów do progresu piszę już któryś raz o tym i chciałbym odzyskać chociaż moje przedmioty i wolałbym już więcej nie dostawać bezużytecznych linków czy odnośników od pomocy technicznej co nie rozwiązują kompletnie nic jeśli można

Konta battlenet z ps4 połączyłem już w sezonie 1 i mam to samo konto od dawna jedyne jakie używam więc jesli można zróbcie coś z tym jak najszybciej bo tak nie może być

Hej Shade! Przykro nam słyszeć o tym problemie. Jednak dobra wiadomość jest taka - nagła utrata i całkowite wyzerowanie się konta są po prostu technicznie niemożliwe. Musiałeś po prostu zalogować się do złego konta, albo połączyć niewłaściwe konto konsolowe ze swoim kontem BattleNet.

Skontaktuj się proszę bezpośrednio z naszym Działem Wsparcia - a postaramy się zaraz pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu! :slight_smile:

Jak to jest niemożliwe to ja już nie mam pojęcia na co ja patrzę powiedziałem już to jedyne konto jakiego używam nie ma opcji że zalogowałem się na inne pozatym ten problem mam nie tylko ja z tego co czytałem na forum ja po prostu nie wierzę czy ja rozmawiam z botami czy o co chodzi bezużyteczna ta wasza pomoc

Witaj Shade! Naprawdę prosimy ponownie o kontakt z naszym Działem Wsparcia - nie jesteśmy w stanie zbadać Twojego połaczonego konta konsolowego przez Forum. Jak już pisaliśmy, wyzerowanie konta jest technicznie niemożliwe. Albo zalogowałeś się na inne, albo jest to jakiś problem z połączeniem między kontem konsolowym a BattleNet. Wszystkie te problemy da się jednak bez problemu rozwiązać! Napisz do naszego Działu Wsparcia, a zaraz to dla Ciebie załatwimy! :wink: