Wymuszacie Granie przeciwko innym graczom

Czemu jest wymuszanie na graczach granie z innymi wiekszym expem. Bez sensu albo wychodza z gry albo jakies solty nie da sie grac zróbcie wiecej expa przeciwko botom Bd wdzieczny To jedyna rozgrywka gdzie niema solty graczy i jest spoko ulepszcie ja i bd dobrze .

1 polubienie

oj nie płacz już kolego

nie płacze prosze o dopracowanie gry przeciwko botom inaczej szkoda mi czasu nie dziwie sie ze tyle osob odeszło od overwatch

jeśli chcesz wygrywać to wymasteruj żniwiarza hanza czy innego raka a jeśli chcesz się dobrze bawić to zmień grę bo przy overwatchu jedynie się będziesz stresował

1 polubienie

ja moze powiem, jak to wygląda z mojej strony:
mam dosć wysoki lvl- 1560… cośtam XD Ty ArthaelPL masz lvl wysoki (300) jak na to co mi sie zdarza

nie jestem jakimś szczególnie dobrym graczem, aim mam drewniany, fps niekiedy spadają do 15 w teamfightcie bo gram na umierającym laptopie (spoko zbieram na nowy pc) ale to nie jest ważne. zaryzykowałabym stwierdzenie ze jestem graczem raczej doświadczonym i obeznanym oraz ze dobrze sobie radzę.

i mam w teamie osoby z lvl poniżej 60, smufy to raczej nie są bo mają jeszcze gorszy aim do mnie, nie wiedzą jak sie zachować, taka mei zamiast stawiać ściane przed ultem dvy, to mu sie przypatruje bo on świeci i ciekawe co to, proszą o leczenie, chociaż ich tank jest na skraju śmierci (więc lecze tanka) a oni sami stoją pół metra od apteczki której nie widzą, bo jest za ścianą (pije do tego żę to widać ze nawet nie wiedzą że są apteczki) i innych parę kwiatów jak nie słuchanie rad typu “ale rein wiesz ze tarczą możesz zasłonić sie przed ultem innego reina?” czy bieganie jak dzieci we mgle, kazdy w inną stronę- podsumowując widać że są to nowi gracze…

podczas gdy…:
PO DRUGIEJ STRONIE SĄ SAME SREBRNE BORDERY (lvl 600 i wyżej)

no przykro mi bardzo ale kazdy ryceż D… kiedy wrogów cała kupa, a w tym przypadku czuje sie jak 1vs11

  • po dwóch takich meczach wywala mnie do menu i pojawia mi sie napis “szukanie meczu z lepszym balansem” xDDDDD

Zgodzę się ze coś ostatnio nie tak jest z matchmakingiem i należy coś z tym pokombinować :slight_smile:

na razie próbuje radzić sobie tak, że dodajemy te osoby do unikaj gracza, ale jak mam w meczu 5x poniżej 60lvl, to 3 miejsca to troche mało :stuck_out_tongue: - no chyba ze jakimś cudem gram z kimś, to wtedy ja blokuje polowe, i druga osoba drugą polowe…

  • po za tym z tego co wiem, jak sie za duzo razy dostanie unikaj gracza to wyswietla sie komunikat “ostatnio duzo osób dodało cię do unikaj gracza, popraw swoje zachowanie”… a oni nie mają czego poprawiać zasadniczo w zachowaniu… no moze poza faktem ze nie słuchają osób bardziej doświadczonych :stuck_out_tongue:
4 polubienia

HAHAHA co fakt to fakt XD

1 polubienie

Dziekuje prosze o usuniecie tematu :wink:

Zgodze sie z Toba Liliciak, system dobierania graczy lezy i kwiczy. Byl to glowny powod dla ktorego olalem ta gre. Lubie rywalizacje ale niech ona jest sprawiedliwa. Ktos dobrze gra, keruje team, wygrywa mecze, to polityka Bliza jest taka, ze im wiecej wygrywasz, to tym wiecej przegrywasz poniewaz z kazda twoja wygrana dobiera Ci coraz gorszych teamatow. I od drugiego sezonu bujam sie w tej samej randze 2300-2600 i co wbije wyzej to zaraz spadne odnoszac wrazenie, ze na wyzszych rangach gracze sa bez mozgu i jakiegokolwiek skila

Szkoda, że utknąłeś. Czemu myślisz, że ty akurat jesteś w takiej sytuacji? Może poprostu jesteś za słaby do 2700+sr i tyle. Nie każdy musi być pro. Widzę, że mcreamy main.