Wysoki ping w Overwatch

Witam,

chciałem prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu wysokiego pingu w Overwatch. Kilka tygodni temu mój normalny ping wynosił 62. Teraz mam między 110 a 140. Problem występuje tylko w grze, speed testy, ping testy są na poziomie 20-35. Inne gry chodzą bez zarzutu. Ping jest dosyć stały, nie ma spike’ów.
PC jest podłączony do modemu przez kabel. Zaktualizowałem sterowniki, robiłem ipconfig /release ipconfig /renew ipconfig /flushdns oraz inne czynności z poradnika.

WinMTR: https://pastebin.com/ENJs38bf

Proponuję kontakt z dostawcą internetu. Od drugiego kroku skok czasu odpowiedzi jest dość wysoki i może sugerować problemy po stronie dostawcy.

Dziękuję za odpowiedź.
Skontaktowałem się z dostawcą. Zresetowali mi porty. Nic nie dało. Poradzili żebym zresetował router do ustawień fabrycznych. Nie robiłem tego bo jakoś nie wierzę, że to pomoże : P Tyle z ich strony.

Czy mogę zrobić coś jeszcze w tym temacie?

Reset routera na pewno nie będzie złym pomysłem. Z testu wynika, że problem faktycznie może być po stronie dostawcy. Proponuje ich męczyć a najlepiej poprosić o adres email na który przesłać wynik testu. Być może to im trochę pomoże.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc.
Reset routera nic nie dał. Za to problem się rozwiązał sam. Nie mam pojęcia dlaczego. Po około 2 miesiącach po prostu ping wrócił do starych wartości.