Zamykając Temat

Moderator forum zamykając mój temat pokazał że, rodzina i najbliżsi nie pozwolą aby potencjalny użytkownik mógł się negatywnie wypowiadać na temat ich Upośledzonego dziecka " Overwatch " :wink::wink::wink:

a to nie jest tak ze ktos tam stwierdził ze temat jest do zamknięcia wiec go zamknęli nie patrząc na nic innego?

4 polubienia

No własnie :wink: , na początku myślałem że użytkownik SkuBBiPL zamknął temat :rofl::thinking:
Jakieś specjalne przywileje? :muscle:
Być może moderator wykonał polecenie :wink:

Temat został zamknięty by chronić dziecko to fakt, przed opinią reszty. Ale tym dzieckiem jesteś ty.
Tamten temat był od wielu postów tylko stajną repetytywnego i niemerytorycznie hejtu i został zamknięty. Właściwie podchodziło to pod spam.
Tak jak i ten temat. Forum blizzarda nie jest twoją grupą terapeutyczną idź dzielić się swoimi porażkami życiowymi na forum lola lub innej pseudogierki.

Edukacyjnie też proponuje wyguglać “Attention w*ore” (wygwiazdkowałem literkę by mnie nie wyrzuciło od razu z banem ale google poradzi sobie z tym)

2 polubienia

stajną repetytywnego i niemerytorycznie hejtu.

-Taka mała rada , naucz się pisać i odmieniać po Polsku bo śmiesznie to brzmi :slight_smile:

Właściwie podchodziło to pod spam.

  • Rozumiem że opinie graczy które mają negatywny wydźwięk i dotyczą tych samych powtarzających się problemów to Spam.?

Forum blizzarda nie jest twoją grupą terapeutyczną idź dzielić się swoimi porażkami życiowymi na forum lola lub innej pseudogierki.

Nigdzie nie pisałem na temat moich życiowych porażek , wątek miał na celu opisanie moich doświadczeń z grą i patowej sytuacji która się w niej znajduje.
Jesteś specjalnie niemiły i arogancki , piszesz kłamstwa na poczet FanBoy’owskiej obrony Overwatch’a i Blizzarda. :slight_smile:

Naprawdę bawimy się w grammar na - zi ?

Interpunkcja.

Najlepszym

Duże literki się kliknęło.

Ja się nie czepiam, bo to nie zmienia sensu wypowiedzi. Jednakowoż jeśli chcesz możemy się poprzekomarzać na ten temat. :slight_smile:

Odpowiem ci cytatem, pewnie poznasz:

Kiedy ja też widzę sporo negatywów w tej grze, jak i w każdej grze. Ale widzę też pozytywy. I wiem, że osoba która pisała to co napisała w swoim pierwszym poście poprostu się nie nadaje do tej gry, nie rozumie jej, nie wie o co biega i nie ma w tym nic złego. Nie dla każdego jest każda gra czy gatunek. Ja nie lubię BR, nie potrafię grać w rajdówki i nie sprawia to, że jestem gorszy czy lepszy. Ale też nie chodzę na fora i nie skarże się jak fordy GT mają za duże przyspieszenie i przez to golf 3ka ich nie dogania, albo nie narzekam na to, że w fortnite za długo czekam na respawn na mapie.

Zresztą sam powiedziałeś, nie grasz już w grę, nie masz nic do dodania do tematu. Jedyne co cię interesuje to robienie burzy. To dokładnie jest ten termin co pisałem pod koniec.

W tym samym czasie zostały zamkniete dwa tematy odwołujące się negatywnie do gry czyli :

I nie przyjmę tu tłumaczenia, że toczyła się w nich dyskusja nie na temat, bo tak nie było. Narzuca się wrażenie, że po prostu tematy jakie poruszają negatywne aspekty gry są “uciszane”. Ale co zrobić, tak obecnie wygląda słuchanie graczy przez Activi$ion Bli$$ard.

Ja chciałem jedynie wrzucić do tematu o boostingu ten news :slight_smile:

gry-online.pl/S013.asp?ID=112435

Gdzie Korea Płd. będzie karać finansowo za boosting w grach. Okazuje się jednak, że nie mogę odnieść się do tego w kontekście Overwatch bo temat został “uciszony”.

Istnieje też opcja, że moderacja zamknęła temat by go przejrzeć, ale w takich sytuacjach zazwyczaj sprawia, że wątek nie jest widoczny dla użytkowników tylko moderacji i wówczas jest analizowany, niewłaściwie posty usuwane a po wszystkim temat upubliczniany z powrotem.

No ale w sumie Ja tam i tak po obecnym Bli$$ardzie wszystkiego mogę się spodziewać, szkoda, że ta firma powoli się kończy…

@Rachtynowy Nie wiem czy jesteś fanboyem Activi$ion Bli$$ard czy bawisz sie po prostu w adwokata, ale na tle nawet tych wszystkich twoich tłumaczeń, to jednak wady i ślepiec zobaczy więc w takiej sytuacji trudno jednak być ignorantem na pewne sprawy i udawać, że jest wszystko cacy.

1 polubienie

Szczerze? Sam bym zamknął oba te tematy, gdyż są totalnie bez sensu.

  1. płacz kogoś kto pograł miesiąc i stwierdził że gra nie jest dla niego. Nie każdy jest stworzony do rywalizacji. Nie kupuję wiedźmina 3 po czym narzekam że nie mogę postaci expić przez zabijanie stworków tylko muszę jakieś durne questy robić. Oczywiście każdy jest najlepszy w teamie, oczywiście to zawsze wina Blizzarda, oczywiście cały wszechświat jest przeciw tobie, a to że masz zawsze gorszy team to sprawka illuminati którzy rządzą światem (i tą grą)
  2. przykład totalnej ignorancji, arogancji i totalnej nieznajomości gatunku. Skończyłem czytać temat gdy ludzie zaczęli oskarżać blizzarda o spowodowanie boostingu i smurfy… Bo to rzeczywiście taki nowy wynalazek - przecież to nie tak że zanim blizzard w ogóle pomyślał o overwatchu to już istniało boostowanie/smurfy (lol, dota, 500 innych MOBA, paladins którego beta/alfa była zanim blizzard wypuścił choćby 1 trailer) itd. To jest naturalne zjawisko w tego typu grach (z rankingiem) i nikt/nic tego nie zmieni.

@forevergold - nie wiem kim ty jesteś, pewnie pionkiem illuminati skoro wierzysz w teorie spiskowe dziejów, bo niemożliwym jest by normalny człowiek nie wiedział czemu zamknęli temat w którym oskarżają blizzarda o coś co było obecne na długo przed nim w tym gatunku. Ma to taką samą wartość merytoryczną jak “forevergold spowodował 1 wojnę światową” - co z tego że wtedy ciebie nawet w planach nie było, kogoś oskarżyć trzeba. Mam szykować widły i pochodnie? :slight_smile:

Co? o_0

Jeśli chodzi o wątek z boostingiem i smerfami, to bardziej on przedstawia obecną skalę problemu jaki stale narasta i przede wszystkim pasywność Blizzarda wobec tej sytuacji. Tu nie chodzi o oskarżanie Blizzarda w tej kwestii co właściwie oskarżanie o brak przeciwdziałań a wręcz zachęcanie do tego procederu. Więc trochę chyba gdzieś się zgubiłeś po drodze.

Poza tym zamykanie takich wątków też zbytnio nie ma sensu, gwarantuje, że w ciągu tygodnia pojawią się kolejne i to nie koniecznie za moją sprawą… Właściwie ja już z Overwatch nie chce mieć wiele wspólnego.

Super. Podaj choć 1 sposób walki z boostingiem. Wymuszenie gry solo? Bez sensu bo nie będziesz mógł nawet pograć ze znajomymi, zresztą i tak możesz dać passy boosterowi i wbije na twoje konto. Zauważenie tego że nagle dana osoba gra znacznie gorzej/lepiej? To chyba kazdy by miał już dawno bana, bo każdy ma złą jak i dobrą passę. Więc skoro jesteś taki mądry to podaj rozwiązanie które uderzy tylko w winnych. Wiesz, na świecie jest też głód, można oskarżać rządy państw… ale jakoś nie pojawił się nikt na tyle mądry by znaleźć na to sposób bez pogarszania ogólnego dobrobytu.

Łatwo się narzeka, ale spróbować coś rzeczywiście zmienić… Jakbyś wymyślił skuteczny sposób na wykrywanie boosterów, to polecam go opatentować i sprzedawać, zostaniesz milionerem - rynek zbytu jest dość spory, bo mamy Overwatcha, LoLa, Dotę, HS, Shadowverse, Battlefieldy, CoD, CS, Paladins i 200 innych gier z punktami :slight_smile:

  1. płacz kogoś kto pograł miesiąc i stwierdził że gra nie jest dla niego. Nie każdy jest stworzony do rywalizacji. Nie kupuję wiedźmina 3 po czym narzekam że nie mogę postaci expić przez zabijanie stworków tylko muszę jakieś durne questy robić. Oczywiście każdy jest najlepszy w teamie, oczywiście to zawsze wina Blizzarda, oczywiście cały wszechświat jest przeciw tobie, a to że masz zawsze gorszy team to sprawka illuminati którzy rządzą światem (i tą grą)

Nie kupuję wiedźmina 3 po czym narzekam że nie mogę postaci expić przez zabijanie stworków

Jeżeli nie kupujesz Wiedźmina 3 to dlaczego potem narzekasz że nie możesz expić poprzez zabijanie stworków ? To się kupy nie trzyma…:thinking::thinking::thinking:

A tak serio…O czym ty człowieku piszesz? Jaja sobie robisz? :monkey_face::monkey:

Nie stwierdziłem że gra nie jest dla mnie bo jak najbardziej mi się podoba i spełnia moje oczekiwania pod względem samej gry i rozgrywki , nie podejmowałbym tematu tylko dlatego że GRA nie jest w moim typie ( to by nie miało sensu). Nawet zaskakuje, bardzo przyjemnie mi się w nią grało z wszystkimi elementami rozgrywki w rzeczy samej, od eliminacji przeciwników, Role Play w niej zawartej ( świętej trójcy ) - Tank/Heal/Dps, super wykonanych postaci , świetnych mapy , przepychanie ładunku , przejmowanie punktu, gra sama w sobie jest Mega, element estetyczny w postaci skin’ów na postacie też jest super sprawą która dodaje magii tej grze.Nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem ale opisałem w moim temacie problemy którymi się spotkałem i które się powtarzają notorycznie przez co świetna gra traci w moich oczach i staje się frustrująca i nieprzyjemna.
Głupoty piszesz człowieku.
Jakie Illuminati ?
I co ma do tego przykład z Wiedźminem i questami?
Co ma piernik do wiatraka?

@Leritari O tym była mowa w zamkniętym już wątku więc idź sobie tam i poczytaj. Przy okazji jak wspomniałem w/w poście, dałem link do tego gdzie Korea Płd. wprowadza ustawę gdzie będzie karać finansowo boosting w grach i podchodzą do tego bardzo poważnie. Same dotarcie do świadomości graczy poprzez nawet takie informacje mogą spowodować, że Ci 10x się zastanowią nim zdecydują się na takie działania a teraz zapytaj Koreańczyków jak oni mają zamiar to weryfikować? czy chodzi o sam fakt zastraszenia karami?

Blizzard tutaj właściwie nic nie robił do tej pory. Chociaż słyszy się czasem, że ktoś ze znanych streamerów czy e-sportowców został zbanowany czy wykluczony z rozgrywek e-sportowych za boosting. Więc jakoś do tego docierają.

Na wszystko są sposoby. Nigdy nie grałem w CS:GO ale ponoć nawet tam jest weryfikacja telefoniczna czy tam przypisanie numeru do konta, tak idzie bardzo łatwo ograniczyć ilość multikont w grze. Nawet jeśli istnieją sposoby aby to obejść, to i tak efekt takich działań będzie, bo nie każdy będzie tego świadomy lub będzie chciało mu się z tym grzebać.

Wystarczą po prostu chęci. Tych nie ma, więc gra wygląda jak wygląda. Z resztą jak mówię, dużo było o tym pisane w wątku jaki Bli$$ard zamknął.

Jest takie coś jak Odpowiedz nie musisz używać @

coraz gorsze posty sa na forum :slight_smile:
albo może mi sie zdaje :smile: