Zawieszanie sie ekranu podczas gry

Grę mam prawie od początku, (overwatch) nigdy nie miałem z nią żadnych wielkich problemów. Od pewnego czasu mianowicie ,od 8 dni mam wielki problem a mianowicie ekran się zawiesza w trakcie gry. To tak jakby obraz był zawieszony ale odgłosy z gry są słyszalne w tle, tyle że nic nie mogę na to poradzić aż do wywalenia do menu gry z powodu błądu serwera? Jest to dziwna sprawa, gra zawiesza się 1 raz na 6 albo częściej, aż kiedyś dostałem ostrzeżenie o zbyt częstych wyjściach z gry i możliwości nałożenia kary na konto. Tyle że to nie z mojej winy. Patrzyłem na forach szukając rozwiązań (zainstalowałem grę od nowa, aktualiz. karty graficznej, bez zmian jest to samo. Co ma zrobić mam (AMDPhenon 2 x 4 965, 8 gb ram Nvidia Geforce GTX650. Dziękuję za odpowiedz

Czy w dzienniku zdarzen Windowsa coś pokazuje?

Start -> wpisz dziennik zdarzeń - powinno wyskoczyć

Widok niestandardowy -> Zdarzenia administracyjne

Zobacz czy w tym czasie co zawiesiło obraz jest jakiś błąd.

Witam.
Wykonaj test WinMTR
Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

Dodatkowo wykonaj pozostałe porady z tego poradnika (łacznie z tymi w części zaawansowanej).

Witam Falconpl!

Dziękuję za wiadomość.

Jeśli problem wciąż występuje, to wklej w swoim wątku zawartość raportu błędów.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Witam zrobiłem testy WinMTR i za 4 razem gra się zacieła (słyszalne odgłosy w tle) ale tylko na 10 sek i wróciła z powrotem nie wiem czy to wystarczy , jak nie to zrobię jeszcze raz testy do skutku aż mnie wyrzuci do menu gry. TUTAJ wynik |------------------------------------------------------------------------------- - Pastebin.com
Na dodatek zainstalowałem jeszcze raz sterowniki , nie mam aplikacji co by chodziły w tle oraz nie mam jak kliknę na tytuł gry opcji napraw i skanuj tylko przesuń grę w dół albo górę (no chyba że coś nie tak robię) mam wersie beta.

Jeśli chodzi o Skanuj i napraw: to narzędzie jest dostępne po wybraniu gry w Aplikacji Blizzard, a następnie wybraniu go z menu Opcje nad okienkiem z nowościami/wiadomościami.

Długość testu jest wystarczająca, ale połączenie nie będzie raczej winowajcom w tym przypadku.

W Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i Wyzeruj opcje w grze dla Overwatch.

Wklej w swoim wątku zawartość pliku DxDiag.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!