"Zbalansowana" postac

Czemu mei jest w tej grze nadal? Kiedy masz latwa gre ale nagle enemy team wezmie mei i wtedy juz nic sie nie da zrobic i z respa ciezko wyjsc wtf? Na wszystko sie da grac ale nie na to… blizzard delete mei pls

Po to żeby łatwa gra była trudniejsza. Każdy chce wygrać, a nie tylko one-tricki reapera ;p To nazywa się kontrowanie picków przeciwnika. Podstawowa taktyka.

enemy ma mei hmm… to moze smuga? czy co tam jest jeszcze kontra na mei…

ziomek ten twój wpis pokazuej tylko ze nie umiesz w kontrowanie, co jest podstwową mechaniką tej gry

1 polubienie

Ta? Gram paroma dps ale na mei niczym sie wygrac nie ma bo szatan krzyknie nie ruszac sie zamrozi kazdego i zabije …

To zacznij grac Repaerem to nie jest tak ze mei go kontruje, to on kontruje ją to ze jest w mecie i będzie dopóki 2/2/2 będzie norma to tylko miły bonus.

Każdy dps ją pokona jak wiesz jak walczyć. A najlepiej jak umiesz do tego celować. Pro tip trzymaj dystans i cb nie zamrozi. Mnie też irytuje jak mnie zamrozi i walnie swoje “cute” teksty.

Na niższych rangach “kontry” nie działają bo ludzie nie potrafią celować. Każdy dopiero dobry hitscanner potrafi zabić phare, a nawet pharmercy, jeśli jest bardzo dobry. Jak reaper nie potrafi użyć shifta i włożyć lufy do ust mei. To coś jest nie tak. Najłatwiej nauczyć się grać doomem. I zrobić zwykłe kombo na tym puszystym demonie.

Gram w platynie i tam zabic mei jest naprawde ciezko a reapera mei szybciej zabije niz on ja + granie mccree lub hanzo(czesto nimi gram jak reaperem i okolo 60% celnosci conajmniej oprocz reapera xD) ciezko jest jesli enemy team ma snajpera ktory cie focusuje a mei miliard gowna za ktorym sie schowa a potem wyjdzie i hahahaha zamrozony jestes … xD + mei jest bohaterem ktorym mozna trolowac team dlatego wymaga ona reworka lub usuniecia z gry w zadnej grze nie widzialem bardziej niezbalanowanego bohatera. Z nikim nie mam problemu oprocz tej mei

smugą mozesz sie wyblinkac, zarią masz bąbla i normalnie chodzisz w tym lodzie, to samo orisa z shiftem… bez jaj nie mów ze sie nie da, jak sie da

btw moim zdaniem bohaterem mega niezbalansowanym i wymagającym usnięcia z tej gry jest DF … ale ty zarasz zrobisz mi wykład ze nie, widzisz jak to punkt widzenia wszystko zmienia ? XD

Ale kto wymysla bohatera ktory ja podstawowym ataku ma zamrozenie i ma jakas sciane i moze sie healowac i ma jeszcze 250 hp xD nie gram smuga by ja zabic ale i mowie tu o graniu dps bo nimi tylko gram (no po 5 gier zagram na range tankiem o healeremxD) a nie ze orisa se shifta wcisniesz i tyle a co do doomfista tez mnie wkurza bardzo ale da sie na niego grac jak na kazda postac ale nie na mei sam nia gralem troche i nie trzeba myslec by wygrac gre dead brain bohater i tyle jak nie usuniecie z gry lub zreworkowanie to chociaz nerf ale sie nalezy

Fun fakt, w KAŻDEJ grze blizzarda jest postać która ma skila “blizzard”

mogłabym ci kilka postaci posługujących sie lodem i ścianami wymienić… pobawmy się, ten motyw jest dość popularny w grach

  • jaina?
  • czarka z d2?
  • elementarysta z torchlight?
  • lissandra z lola? tak samo jak nunu, anivia
  • wszyscy bohaterowie z dont starve kiedy wycrafcą sobie lodowe berło z dzidy i niebieskiego kryształka? XD
  • korra w grze The Legend of Korra, bo czemu nie
  • w hostie pare postaci moze sie zmienic w sopel
  • a w lolu jest postać co robi ściane przez całą długość mapy
  • fun fack #2, mei jest inspirowana tym ogniowym kolesiem z TF2, a konkretnie pomysleli sobie "zróby tego kolesia z TFa ale zamialst ognia bedzie miała lód
  • elsa z krainy lodu 8DD
  • tak, aktualnie cię wysmiewam, bo nie widze reazona by robić shitstrom jako że jakas postac bawi sie sopelkami
  • lich king?
  • w poe jest jakiś build pod lody
  • sub zero? -nieee on wcale nie walczy z lodem, postac która jest popularna i lubiana od lat 90
  • są lodowe poksy, wiesz?
  • o lodowych postaciach z doty 2 nie chce mi sie wspominać
  • nawet jest lodowy ptaszek w angry birds

wymyslasz powody dla samego złoszczenia sie na siebie i na gre bo nie mozesz poradzić sobie z JEDNĄ postacią, kórej skontrowanie jest banale

  • albo bierzesz cos co kontruje jej zamrożenie jak bańka zarii
  • albo cos co moze uciec z tego zamrożenia jak tracer - reapera nie polecam to mei jest kontrą na reapera
  • albo coś co welp… BIJE Z DALEKA? fare? promień zamrożenia nie jest duży plus te sople to projectile… albo trzeba mieć aima kephriego albo farta by meiką fare zdjąc…

ale lepiej sie shitstormić bo jest w grze postać HEHE nie do skontrowania bo >patrz na liste wyżej< bawi sie lodem… ciekawe ze na wyzej wymienionych postaci z lola i doty czy hotsa nikt się nie bóldupi… albo nikt nie mówi ze w MK subzero jest op

Widzę, że dalej unranked chce zniszczyć dooma do poziomu brig nienadająca się do niczego. Ani healer ani wsparcie. Jak widzę one-tricka/gracza symmetry/mei. Odrazu biorę dooma. Grasz takim postaciami, że doom robi z nimI miazgę dlatego płaczesz. NiEZBaLasoWAny. Zarya robi dmg killuje tankuje wszystko. Usuń doMmA jeff.

jestem unrankedem i jestem z tego dumna, nie zamierzam zbliżac sie do ludzi któzy GRAJĄC W GRE nie potrafią opanować swoich emocji a to się włąsnie na rankedach dzieje.

to ze nie lubie DF to nie znaczy ze nie umiem sobie z nim poradzic

1 polubienie

Nie lubić postaci< trzeba usunąć postać z gry bo się jej nie lubi. Kto nie może się opanować. hah

Nie ma sensu porownywac ov do lola itp bo to 2 rozne gry i mi chodzi dokladnie o ov ze postacie co maja na podstawowym ataku stuna powinny byc usuniete/znerfione/zreworkowane niewiem 20 meczy juz gram i w kazdym mam mei w grze? Jakby innych bohaterow co skilla wymagaja nie bylo typu hanzo a nie grac unskilowym gownem i niszczyc gre a potem blizzard moze sie dziwic czemu maja toxyczna spolecznosc jesli mei w kazdej grze jest i zamraza po miliard razy to wkurwu idzie dostac i nie nie bede grac fara bo mi sie styl grania nie podoba …

~kaszel~ DF ~kaszel~

sam pograj pare meczy mei, to ogarniesz ze ona taka zupełnie no skilowa to nie ejst

Gralem oj gralem i zaluje bo tym moze 1 gora 2 razy na mecz zginelem i tylko ciagle zamrazanie niby fajnie bo wygrasz ale tez czulem sie zle grajac tym bo niszczylem gre (nawet zolnierz wymaga duzoooooo wiecej skilla)

Wiesz każda postać jest dobra mei można kontrować mój mejin to genji i nie mam jak jej zkontrować tak samo z symetrą ale większości postaci kontruje i właśnie możesz kontrować mei:bastionem symetrą junkrutem gdyby postacie były łatwe to by nie było zabawy trze się starać i jak ktoś gra mei pokazać że umiesz ją zkontrować i że nie jest taka dobra proste

Ta 0 skilowego bohaera da sie skontrowac kolejnym 0 skilowym bohaterem xD ale jesli ta grube gowno jest brane w kazdym meczu to to wskazuje na to ze mei jest po prostu op aktualnie i powinna dostac nerfa a najlepiej usuniecie z gry xD