ZBALANSOWANA postac

Kazdy ranked ktory przegralem byl na 1 postac w wiekszosci czyli genji. Postac posiada wszystko po nieograniczona mobilnosc przez co nie idzie go trafic i e ktorym blokujesz kazdy stun itp + ulty co jest juz kompletnie XD i ten niesamowity dmg aa +dash i typa nie ma oczywiscie. Postac tak bardzo wkurza ze po zagraniu gry na genjiego chce sie gre usunac … Po buffach ktore dostal spory czas temu juz jest najlatwiejsza postacia w grze nawet reaper wymaga duzoooo wiecej bo musisz sie pozycjonowac dobrze, ogarniac cdr na skillach, wybierac wazniejsze cele i zagrac ulta dobrego to tez nie wbicie sie w enemy team bo zginiesz… a genji: hehe se wbije sie w enemy team bo mam miliard mobilnosci, odbicie i ult ktora zabija na 2 hita z nano na 1. Tak gralem ta postacia troche przed buffami i po i przed buffami wymagal myslenia tera wystarczy by nowy gracz wzial genjiego i ma wygrana gwarantowana. Upadek z postaci jedej z najtrudniejszych na najlatwiejsza w grze. Rework lub usuniecie musowe bo nie ma wyrownanej gry na ta postac BLIZZARD PLS

XDDD musisz siedzieć w głębokim brązie skoro nie potrafić zabić gengu.

2 polubienia

Mam 2800 jakos prawie diament i ludzie tam niszcza kazdego grajac genjim… genji po buffie na e jest tak mocny ze gg unistall game jest jak sie go widzi w enemy + najlepsi gracze genjiego maja powyzej 90% nawet win rate gdzie inne postacie osiagaja do 70% max wiec widac jak rozni sie genji od innych postaci… genji aktualnie jak hanzo po buffie jest must pickiem szczegolnie w wyzszych dywizjach bo niszcza enemy team szybko i co ja mam zrobic jako main reapera kiedy hanzo niszczy szybciej tanki a genji go wspiera? Odpowiedz brzmi nic i dostane jeszcze reporta za trollowanie gry

Reaper mainy zawsze to samo xD. Twoja postać jest niesamowicie useless i albo zmienisz sobie maina albo będziesz siedział w tym przykrym 2800 i narzekał na gengu który wcale op nie jest.

Czemu niby ma jakas postac byc lepsza niz inna? Jak juz pisalem ze genji i hanzo jest grany czesto lub echo a czemu reaper nie moze byc tak czesto grany i przedewszystkim uzyteczny? Genji i echo potrzebuja nerfa a hanzo cofniecie buffu na e lub reaper buffa wtedy bym nie narzekal na cyber malpe. Genji i tak jest op dla mnie i tyle.

Nie spodziewałem się ze ktos tak powie o genjim. Znaczy rozumiem jeszcze np nanoblade ale szczerze mówiąc genji jest obecnie dosyć słaby i dużo osób chce aby go zbuffowano. Jeśli tak ci przeszkadza po prostu weź na niego mccree jest obecnie bardzo dobry. Chociaż obawiam się że jakby dostał buffa to poniżej mastera czy diamentu na prawdę był by op.

Genji slaby? XD do plat tak bo sam gram sobie jeszcze zwykle rankedy bez 2-2-2 i ludzie sobie nim nie radza kompletnie na brazie/silverze/goldzie i czasem plat ale juz jak ja mam prawie diament na 2-2-2 to tam nawet mccree ciezko zagrac na genjiego przez to ze sam moze anulowac e i dluzej ono trwa… trzeba wziac cos co mocno go moze obic jak winston ale ja gram dps tylko 3 hanzo mccree reaper(reaperem najwiecej bo 600h i ogarniam najlepiej) i z dps chyba jedynie junkrat ashe widow echo i df moze go zniszczyc a akurat nimi nie gram a team nie chce wziac winstona czy brigitty na niego wiec genji robi co chce. Genji jest przeciwienstwem reapera w rangach(co mi sie nie podoba bo kazda postac powinna byc na kazdej randze rowna jesli masz skilla na niej). Reaper za mocny na niskich rangach bo ludzie nie umieja grac a na wysokich nic nie robi a genji jest slaby na nizszych a mocny na wyzszych mimo ze ludzie umieja grac to najlepsi gracze jego wyciagaja 95% nawet win rate…

Takie życie onetricka nie ogarniający mety i postaci no cóż…

Pislaem ze gram 3 postaciami na rankedach co juz wychodzi na to ze nie jestem otp reapera samego. Wiem co jest w mecie. I gralem kazda postacia w grze powyzej 5/10 godzin + gralem sporo na rozne postacie wiec ogarniam co dana postac robi. Kiedys narzekalem na mei ale ona jest useless i nauczylem sie grac a na genjiego nie da sie nauczyc grac bo dobry genji zawsze cie porobi mobilnoscia i sporym dmg

dla mnie mccree jest OP niż genjo. szlak mnie troche trafia jak go widze i jak mu zostaje 13 hp

No bo to jest op postać nie to co genji który topi sie od promieni i przez ogłuszenia chociaż teraz zarya dostała nerfa genji buffa to myśle że już nie jest z nim aż tak źle. A raczej nie będzie bo właściwie te zmiany są jak na razie tylko na eksperymentach

Tyle ze mccree jest zbalansowany bo jest grywalny ciagle i latwo go ograc wystarczy aim a genji hehe wcisne se e odbije 80% skilli i ultow w grze i wcisne ulta i zabije 6 typa solo bo wystarczy ze uzyje troche mozgu. Genji jest najbardziej niezbalansowana postacia w grze(
nie liczac aktualnego reapera ktory jest niegrywalny bo kazda postac ma wiekszy wplyw na gre i wiekszy dmg)ma za duze mozliwosci patrzac na inne postacie ktore ich az tak duzo nie maja. Samym aimem genjiego nie masz szans zadnych porobic i jak juz cie genji dopadnie to gg jest chyba ze grasz brigitte lub winstonem czy zarya to se rozwalisz go bo oprocz winstona briggite i zarya tez sa niezbalansowane pod wzgledem dmg i zasiegu. Genji jest postacia jedna z najtrudniejszych a raczej byl przed buffami ktore ulatwily nim granie wiec wystarczy mozg a masz wiekszosc wygranych gier

-O nie gram symmetrą i twierdzę, że małpa jest OP bo nie mogę sobie z nią poradzić!
-o nie gram junkratem a fara robi mnie jak chce, znerfić to!

Stary masz problem z genjim to bierzesz na niego kontre, proste -,-
jak strzelasz do niego kiedy odbija to nic dziwnego, ze robi cię jak chce

Tyle ze z dps tak naprawde nikt juz go nie kontruje mocno bo moze sam anulowac e no oprocz symmentry bo wali laserem. Jakos nie mam problemow nwm z wdowa lub hanzo jak dostaje heda bo da sie ich latwo ograc nawet dobrego hanzo jesli uzywasz mozgu za to genji ma zbyt duze mozliwosci by go ograc nawet mccree nie daje z genjim rady w wiekszosci. Jesli genji moze skakac, odbijac pociski i ulty xD i chodzic po scianie i swoim ultem robic 1vs6 i robic chory dmg z auto atacku to ja chce zeby reaper byl na daleki zasieg i oneshotowal kazdego bo tak bo wtedy bedzie taki sam balans u reapera i genjiego :slight_smile:

sam wskazałeś kontrę na genjiego. masz z nim problem to pickuj tą symmetre, czy Zarie i laserkuj go. MOIRA sobie BARDZO DOBRZE radzi Genijmi.

po to masz możliwość zmiany bohatera w trakcie meczu, by dostosować się do drużyny przeciwnej.

Zawsze mozesz sam spróbowac pograć Genijm i zobaczysz co najlepiej na niego działa.
(i ile skila trzeba mieć by być tak nieśmiertelnym genjim jak opisujesz)

Tyle ze ja nie lubie grac niczym innym niz mccree hanzo i reaper nienawidze grac symmetra. Jak widac gram only dps wiec nie mam jak wziac zarii czy moiry. Gralem genjim wiele razy i ta postac jest latwiejsza niz reaper co jest naprawde wyczynem bo reaper jest w miare prosty do ogarniecia xD genji po tych wszystkich buffach jest latwy do gry i nic tego nie zmieni. Grajac nim mam same gold/silver killy i dmg przy okazji okolo 50% celnosci okolo ta postac jest chora i nudna strasznie do gry. Przed buffami ciekawa postac to byla sam nia wiecej gralem tera nawet wiecej nim nie planuje grac chyba ze nerfa dostanie i bedzie wymagala skilla

no to to juz nie jest problem gry/blizzarda/postaci/balansu/wszystkie odpowiedzi prawidłowe- a zasadniczo tego, że nie potrafisz dostosować się do drużyny.

albo nauczysz się kontrowania albo nadal będziesz marudził ¯_(ツ)_/¯

Albo trzeba nauczyc sie gre balansowac a nie robic z genjiego z skillowej postaci latwiejsza niz reaper :slight_smile: w tej grze im dalej tym gorzej z balansem jak w kazdej grze multi … np pomijajac genjiego to rein ktory bije 100 dmg za 1 atak gdzie mccree bije okolo 70 nie celujac w leb co swiadczy ze balansu nie ma bo tanki nie maja bic wiecej nic dps bo wtedy dps sa useless. W kwesti balansu blizzard powinien otp sluchac lub ludzi ktorzy mainuja postac z ranga conajmniej diament i maja sporo godzin na nich a genjiego buffuja bo ludzie z brazu placza ze tym grac nie da sie moj kolega nawet mowi co mainuje genjiego i mial diamenta (bo juz nie gra) ze genji jest zbyt silny i temu np reaper dostal duzego nerfa i jego win rate i pick rate leci w dol sporo

Słuchac OTP to najgorsza rzecz oni nic nie widzą przez pryzmat swojej postaci.

Chłopie mcree ma zasięg… rein musi podejść…jak nie potrafisz sie pozycjonować to nic ci nie pomoże.

No to zarya ktory ma duzo wiekszy zasieg od reina i tez sporo bije? Jaki sens tanka jest ktory nie dosc ze spory dmg bije to ma 500 hp jakos gdzie dps maja 200 w wiekszosci i bija podobnie? Zasieg ok ale np taki rein ma szarze czyli szybko moze podejsc lub hog ktory jest dps tank a nie zwyklym tankiem xD wlasnie sluchanie otp postaci ma sens bo oni bardzo dobrze znaja swoja postac i pisalem ze z diamentu + czyli tam raczej nikt nie bedzie chcial niesmiertelnej postaci a bedzie chcial zeby postac bylo zbalansowana np otp mccree ci nie powie ze mccree potrzebuje buffa bo mccree jest idealnie zbalansowany przez wszystkie lata chyba nawet jak zmieniaja mu szybkostrzelnosc na rzecz wiekszej mobilnosci. Np ja gram 80% gier reaperem ale nie powiedzialbym ze bym go idealnie zbalansowal zeby nie dominowal kazdego ale napewno reaper wymaga +1 skilla czyli np strzelania z 2 shotgunow na raz i nwm okolo 10 sekund na tym