Kradzież konta, porada, zabezpieczenie

Witam,
Kilka dni temu (5 stycznia), ściągnąłem battle.neta i zainstalowałem sc2 żeby pograć. Od bardzo dawna dostawałem emaile, o próbie zmianie hasła itp. aczkolwiek to wszystko brałem za spam, chcący ode mnie dostać hasła.
Dziś o 20 wszedłem na pocztę i widzę, kilkanaście emaili, w tym z zmianą adresu email. Sprawdziłem i logując się, wychodzi komunikat, że nie znaleziono takiego adresu.
Kompletnie nie mam pojęcia jak to się stało (nigdy nie podaje haseł, ani nie otwieram nieznanych wiadomości itp.). Ani dlaczego teraz przejęto kod potwierdzający.
Ma ktoś wskazówki co się stało i jak się zabezpieczyć przed podobnymi atakami?

Ale nie o to mi chodzi. Przede wszystkim chciałem to zgłosić, znalazłem taką możliwość, aczkolwiek chcąc wysłać skan dowodu (newralgiczne dane są niewidoczne), strona tylko mieli i wyrzuca w ostateczności błąd(witryna nieosiągalna).
Da się z tym coś zrobić albo skontaktować się w inny sposób?
Czy po prostu sobie odpuścić, bo nic się nie zrobi?
Po braku odpowiedzi w dziale technicznym zaczynam odnosić wrażenie, że lepiej będzie już olać sc2, jak i zupełnie całego blizzarda.

Witaj!

Nic się nie martw - pomożemy odzyskać konto. Otwórz zgłoszenie - najszybciej będzie wybrać oddzwanianie lub czat na żywo - jeśli są dostępne.
Bez dokumentu też postaramy się pomóc - najważniejsze to na początek zgłosić się do nas :slight_smile: Spróbuj z innej przeglądarki albo z przeglądarki na telefonie!