Lagi podczas gry

Witam. W grze w losowych momentach zdarzają się 1-2 sekundowe lagi wieszające rozgrywkę. Problemu z wydajnością nie ma, gdyż mam stałe 60 FPS, a internet też nie jest problemem. Próbowałem opcji skanuj i napraw, oraz przeinstalowałem grę na SSD, zaktualizowałem sterowniki, ale problem dalej występuję. Z góry dziękuję za pomoc.

Siema!
A próbowałeś odpalać grę w trybie 32-bitowym?

Dołączam się komputer za 8000 zł nie ogarnia trudno określić co czy zacięcia się gry czy lagi serwera. Czy może to wina kilku komputerów, o których ludzie piszą na forum? Pozdrawiam serdecznie.

Ja zaobserwowałem takiego laga:

Gram sobie normalnie na poziomie kilkudziesięciu FPS, nagle liczba klatek spada do około 10-15 bez żadnego powodu i ten stan utrzymuje się mniej więcej minutę. Potem wraca do normy i to się zdarza raz na kilka, kilkanaście minut. Lag ten występuje w każdym trybie (nawet w menu głównym) i zaczął występować od momentu ostatniego patcha 5.0.8. Zakładam że jest on odczuwalny jedynie na słabszych komputerach takich jak mój. Nie wiem co robić. W ostatnim czasie zmieniłem jedynie monitor, ale przecież monitor nie może mieć wpływu na performance.

Potwierdzam lagi. Kupiłem nowego laptopa i5 11400h RTX 3050 SDD intel 512 i po zainstalowaniu win 10 przez pierwszych kilka godzin gra była płynna. Po jednym dniu lagi sekundowe są cały czas podczas gry. To było przyczyną oddania kompa do serwisu (nic nie ustalono-sprzet sprawny). Gram już wiele lat - obecnie na nowym sprzęcie i te lagi odbierają mi resztę satysfakcji z tej gry. Autorzy programu lub obsługa techniczna na serwerach powinni zająć się tym tematem niezwłocznie. Dodam, że łącze internetowe dale mi szybkości rzędu 40-50 Mbit/s więc nie tutaj jest problem.

Witam!
Bardzo proszę o zapoznanie się z artykułem pomocy z naszej strony StarCraft II Latency Problems - Blizzard Support i wykonanie wszystkich poleceń. Gdyby problemy występowały w dalszym ciągu to proszę o ponowny kontakt, wykoanie i dostarczenie wyników testów WinMTR
oraz dostarczenie plików systemowych.

Pozdrawiam,