Nie moge uruchomić SC2

Hej, no więc wczoraj bez żadnego problemu grałem sobie w kampanie sc2, a dziś już w ogóle nie moge gry odpalić.

Pokazuje mi, że gra jest uruchomiona, pojawia się okienko windowsowe i jakby czegoś szukało non stop. Sterowniki mam aktualne. Próbowałem resetować ustawienia gry/skanowanie i naprawianie nic nie wykryło, zmieniłem język gry, teraz nawet przeinstalowałem na nowo i nadal nic. Przy starcie z grą praktycznie nic się nie uruchamia. Jakieś sterowniki do KORGa czy karta muzyczna, ale absolutnie nic nowego.

mój komputer nie powinien mieć żadnych problemów z grą
Intel Core i7-8700K
Nvidia RTX 2070
Samsung 860 Evo
Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 C16 2x8GB

w windowsie od wczoraj też nic nie zmieniałem, po prostu wracam z roboty i sc2 sie nie uruchamia :frowning:

Ja mam to samo od wczoraj, kwarantanna chyba albo coś

Niestety mam ten sam problem :/// gra się nie chce uruchomić, wyskakuje tylko okienko ładowania i dalej nic ://

Gra włącza się po jakichś 5 minutach. Ale troche mi wstyd, że 10 letnia gra mi się tyle czasu ładuje.

masz farta ze sie odpala, bo mi w ogóle…

Przetestujcie proszę usunięcie pliku uruchamiającego dla serwera testowego gry (StarCraft II Public Test), tak jak jest to opisane na naszym forum w regionie US. Mam nadzieję, że to pomoże do czasu aż problem zostanie ogólnie rozwiązany.