Problem z graczami którzy wychodzą

Hey,
z racji tego, iż ostatnim razem trafnie rozwiązaliście mój problem chciałbym podpytać was o kolejną nurtującą mnie sprawę. A mianowicie:

Co drugą grę w trybie “Współpracy” gram sam. Czasami nie jestem wstanie wygrać bo muszę bronić bazy swojej, sojusznika i jeszcze robić obiekty na mapie. jest to bardzo nieprzyjemne gdy sojusznik odpala grę i odchodzi od komputera (nie tworzy armii, nie buduje nowych obiektów po prostu go nie ma przy klawiaturze).

Co mam zrobić by nie grać z takimi ludźmi - oczywiście zgłaszam takich graczy pisząc epopeje o ich nieuczciwości, lecz nic to nie daje bo i tak nowa gra to nowy gracz który sprawia ,że gram sam. Aż strach pomyśleć, że mógłbym odpalić tryb współpracy na brutalnym poziomie. Bardzo mnie to zniechęca do gry, a już wydałem na nią trochę kasy, toteż szkoda byłoby z niej zrezygnować przez trolli.

Czy jest szansa, że Blizzard pracuje np. nad Leave buster-em banującym graczy, albo odbierającym im punkty do bohatera za nieuczciwą grę (a raczej za jej brak)?

Proszę o pomoc i pozdrawiam,
Samurai


BTW jeśli ktoś szuka osoby do gry bez mikrofonu to polecam się :slight_smile:

ja gram 1v1 i wychodzą też

Siema!

Polecam zgłosić się tutaj - może jest więcej takich ludzi? :wink:
https://eu.forums.blizzard.com/pl/sc2/t/szukam-ludzi-do-grania-co-op-2v2-itd/265/2

Ja sam dodałem z dwa, trzy lata temu użytkownika tego forum celem wspólnej gry (To znaczy poprzedniego forum, nie tego nowego). Po tym jak potwierdził znajomość na battle necie nigdy więcej się nie zalogował