Starcraft 2 nie chce się zainstalować

Witam… próbuję sobie zainstalować Starcrafta 2 z płyty poprzez Aplikację Battleneta ale jedyne co mi się pokazuje to to i gra się nie pobiera nie instaluje stoi na 20% lub 25% i gra dalej nie rusza z pobieraniem instalacją więc. coś jest nie tak miał ktoś podobnie jak ja i może wie jak to naprawić to samo mam z diablo III tylko tam jest ciągle 0% pobierania Help :frowning:

Na początek odłóż płyty do pudełka, a pudełko na półkę. Obie gry już dodałeś do konta. Płyty nie będą potrzebne, ani nawet pomocne przy instalacji.

Aplikację Battle.net prawdopodobnie już pobrałeś i zainstalowałeś, bazując na Twoim opisie. To jej potrzebujesz do instalacji gier StarCraft 2 i Diablo III.

Problemy z instalacją jakie opisujesz mogą mieć dość wiele potencjalnych źródeł. Na początek przetestuj rozwiązania opisane w naszym artykule pomocy.

Jeśli to by nie pomogło, zgłoś się do nas opisując problem i dodając do zgłoszenia pliki z informacją o systemie. Postaramy się ustalić przyczynę i doradzić inne rozwiązania.

Zrobiłem resetowanie Sieci Routera odłączając Kable wyłączyłem też systemowego Defendera niestety to nie pomogło Dalej jest to samo :slight_smile: gry po kliknięciu Zainstaluj na battlenecie mają napisane wprowadzanie aktualizacji coś się pobiera potem znów wszystko się zatrzymuje na 0% i i mam informację o wprowadzaniu jakiejś aktualizacji pomimo że wszystko stoi w miejscu