StarCraft II obchodzi 10 urodziny – świętujcie z nami!

StarCraft II obchodzi 10 urodziny – świętujcie z nami!

Świętujemy dziesięciolecie StarCraft II dzięki grom zespołowym w Łupie Wojennym, darmowym komentatorem, nowym osiągnięciom, opowiadaniom, retrospektywom i jednej z największych aktualizacji gry w historii.

Wyświetl cały artykuł

Najlepsza gra w jaką grałem tzn seria, bo z SC jestem od maja 1998.
Na żadną grę wcześniej ani później nie czekałem tylko na sc2 a dziś mija 10 lat. Dobrze pamiętam jak czekałem na swoją kopię (kolega miał kupić w UK bo tam taniej, ale przez kolejki dał sobie spokój na szczęście klucz udało się kupić od razu) i ta radość pierwszego odpalenia gry. Potem końcówka listopada i dreamhack gdzie dzięki Manie polubiłem aspekt e-sportowy tej gry.

Dwa lata ostrego męczenia gry w każdym osiągnięciu co się da a potem osiem lat spokojnej gry.

Super że “każą nam” przechodzić jeszcze raz kampanię. Jakoś po wbiciu wszystkich osiągnięć nie udało mi się jeszcze raz zagrać. Mam tylko nadzieję że tu zapału będzie u mnie więcej niż przy remasterze sc gdzie po 4 kampaniach granych na maksa (zebranie wszystkich minerałów i gazu itp itd :slight_smile: ) wymiękłem.

Teraz tylko liczyć że jednak sc3 powstanie bo jakoś seria wc mi nie przypadła tak do gustu.

For Aiur!

1 polubienie

Żeby nie psuć poprzedniego postu.

Szkoda że nie było dziś żadnego eventu w grze. I gdzie mój avatar protosa.

Na szczęście prywatny event się udał - fajna misja mutatora i co najważniejsze ciekawa gra mass carierami w 1v1 :slight_smile:

1 polubienie

Świetny pomysł z nowymi osiągnięciami do kampanii, pamiętam ile zabawy 10 lat temu było ze zdobywaniem kolejnych osiągnięć w Wings of Liberty. Jedynie mogło to być lepiej wykończone, tzn, jakieś fajne ikonki tych osiągnięć, a nie jedna i ta sama do wszystkich. No i okolicznościowy portret do każdej kampanii to też byłby miły dodatek. W końcu taka rocznica - 20-ta może już nie będzie zauważona. Happy Birthday Startcaft 2!

2 polubienia

Niektóre z tych osiągnięć jednak stanowią wyzwanie :smiley: są one do zdobycia tylko podczas trwania 10 rocznicy, czy będzie można je zdobyć w późniejszym czasie? :stuck_out_tongue:

Nic o czasowości nie ma i nie sądzę żeby były.

1 polubienie

Szkoda, że nowa mapa do coopa nie doszła z okazji rocznicy. :frowning: Fajnie, że dowódcy mają nowe osiągnięcia, ale przydały by się nowe mapy. Ileż można Blizzard do Was apelować ? Do us…ej ś…? Szkoda. :frowning: