Sugestia dla klawisza SHIFT

Witam. Gram w SC2 od 2013 roku i chciałbym przedstawić swoją sugestię odnośnie klawisza SHIFT. Otóż jest to jeden z najważniejszych klawiszy w grze który umożliwia wykonanie masy różnych operacji. Posiada on 3 główne funkcje:

  • kolejkowanie rozkazów. Bardzo przydatna funkcja używam jej cały czas i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

  • w kombinacji z innymi klawiszami np. (0-9) umożliwia dodawanie jednostek do grup kontrolnych. Również nie mam zastrzeżeń bo działa to prawidłowo.

  • wraz z jednoczesnym zaznaczeniem danych jednostek myszką umożliwia dodawanie i usuwanie ich z ekranu selekcji. I tutaj niestety pojawia się problem bo ta funkcja jest w mojej opinii skonfliktowana z funkcją poprzednią. Już tłumaczę o co chodzi: wyobraźcie sobie że macie dwie grupy kontrolne - jedna zawiera marines a druga maruderów. Aktualnie macie zaznaczoną grupę nr 1 (marines). W tym momencie pojawiają się nowi maruderzy i chcielibyście je dodać do grupy nr 2. W tym celu NAJPIERW zaznaczacie maruderów myszką a potem klikacie SHIFT + 2. Jeżeli wykonacie to w takiej kolejności to maruderzy prawidłowo zostaną dodanie do grupy nr 2. Teraz wyobraźcie sobie co się stanie jeśli klikniecie klawisz shift ZANIM zdążycie zaznaczyć myszką maruderów. Zostaną oni dodani do selekcji na ekranie gry a potem jak jeszcze wciśniecie klawisz 2 (razem z SHIFTEM) całość razem z marines zostanie dodana do grupy nr 2. Mi się to zdarza nagminnie więc chciałbym prosić o możliwość rozbicia tej funkcjonalności na jakiś osobny klawisz ( może ALT albo CTRL ? ). Może to się wydać głupie ale przez taką drobnostkę często zdarza mi się że np. dodaję koszary do grupy gdzie mam armię. Po prostu mam tendencję do zbyt szybkiego wciskania shifta i podejrzewam nie tylko ja.