Zablokowane ustawienie dźwięku

problem z ustawieniami dźwięku, wszystkie inne ustawienia sie nadpisują po ich zaakceptowaniu wyjątkiem są ustawienia dźwięku nie moge włączyć dźwięku ani wyłączyć muzyki co powoduje brak powiadomień o atakach i innych tego typu. błąd obecny jest przy każdym uruchomieniu gry ctrl + s/m nic nie działają zmiana ustawień z poziomu meczu lub z poziomu bycia w menu także nic nie daje. ktoś miał styczność z tym problemem?

Cześć!

Zacznij proszę od resetu ustawien interfejsu :slight_smile:

Nadal ten sam problem

próba zmniejszenia głośności na przykład muzyki kończy się zatwierdzeniem zmiany a potem zmian ni słychać ni widać

Rozważam reinstall

Widzę, że podobny problem, wraz z rozwiązaniem, opisany jest w tym wątku:

Sprawdź proszę to rozwiązanie, kilka osób potwierdziło, że jest skuteczne :slight_smile:

Miałem jeszcze wczoraj ten sam problem i rozwiązałem go inaczej.
Zasugerowałem się innymi wpisami na ten sam temat na forum i wymyśliłem inaczej. Sugestią był plik SC2_x64.

Trochę czasu pomyślałem sobie…

Jeszcze wczoraj jak klikałem w grze sekwencję : Control + S to ciągle system na czatcie informował mnie, że dźwięk jest wyłączony.
Tak było za każdym razem.

Poszukałem sobie na dysku na swoim kompie tam, gdzie mam grę zainstalowaną. Odszukałem sobie folder Support64 i wszedłem tam.
Poszukałem pliku SC2Switcher_x64 i odpaliłem go. Gra się uruchomiła po zalogowaniu się.
Następnie sprawdziłem kombinację: Control + S i okazało się, że … działa!
System poinformował mnie na czatcie że dźwięk jest wyłączony i włączony. Problem naprawiony. Jeszcze raz dziś sprawdzę.

Sam swój post skopiuję do innych wątków.

Cześć!

Dziękuję, że poświęciłeś czas by podzielić się tą informacją! Najmocniej przepraszam za te błędy z dźwiękiem ale ciesze się, że już działa. Miłego grania :slight_smile: