Szukam ekipy (POlska )

PC , handel , exp , pomoc wspólna

za nim sie przywitam nie pisze tego posta zeby jakis ,nauczyciel " internetowy sprawdzał składnie czy interpunkcje , celem jest to co po niżej (szkołe ukonczyłem dawno , a mysle ze post jest na tyle do zrozumienia ze kazdy z IQ powyżej obecnej temperatury na dworze jest w stanie go zrozumieć ) a więc ,

siemanko , jako ze gry open w wiekszosci to poczatkujacy gracze ,a samemu nuda, , poszukuje paru ludzi do wspolnego expienia handlu, zabawy i pomocy luzna atmosfera bez spiny , znajacych sie na rzeczy ludzi dla zainteresowanych podam discord do kontaktu (garść ludzi nie budowanie spolecznosci czy jak to sie tam nazywa ), nie zalezy mi na tworzeniu jakis internetowych przyjazni tylko jak juz grac to bez spiny i w luznej atmosferze z ogarnietymi goścmi znającymi sie na rzeczy … tak jak ruszy ladder zeby szybko zaczac z grubej rury ,kiedys" a wydaje mi sie ze bedzie łatwiej i przyjemnej .

Jeżeli znajda sie jacys chetni wspolnie ustali sie co jak gdzie i kiedy , jakie plany wobec gierki . Jedynie jakie mam wymagania:

  • kultura ,

  • podstawowe pojęcia na temat gierki ( nie trzeba być no life żeby znać podstawy )

  • wiek 18+ (ja mam 30 )

DOdam ze nie trzeba jakoś dziennie grać , sprawdzac obecnosci czy bóg wie co jeszcze , sa rozne sytuacje , rodziny to jest tylko rozrywka.

z mojej strony oferuje SOrc blizz 10 k dmg , hammer , nec psn

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv ,
vess91#2245 BN tag name

2 Likes

Cześć
Grałem kiedyś w stare diablo 2 offline…
Teraz pykam w Ressrrected online Barbarzyńca lvl 43 Koszmar 2 act.
Nigdy nie grałem drużynowo nie do końca to ogarniam :slight_smile:
Chciałbym się dowiedzieć o co kaman z tymi runa itp.
w grze nick " Zolo"

Witam
Wysłałem zaproszenia, gram rożnie, głownie po pracy jak mam czas. W sumie dziś dopiero wykupilem gierke. Ogólnie 33 lata na karku wiec za młodu się grywało sporo w 1 i 2

Siemka daj jakiegos discorda uzywacie komunikatora bo też bym się dołączył ja przeważnie jak gram to po 22 jak dzieci uspie też po 30tce jestem i szukam własnie czegos takiego

Mam discorda z grupką zapaleńcow, też po 30-tce, zawsze chętni do pomocy i unikamy ninja lootowania. Podczas runów dzielimy się dropem, jak cos piszcie do mnie bo nie da sie linków do dc tutaj wklejać onekiss#2473

można mnie dodać nicon#2409 30+ lat, gram relaksacyjnie bez spiny. PC

W razie czego też sobie na luzie grywam i jestem chętny na jakiś kontakt z graczami PL.

Thal#21932

gracz d1,2,3 / lat ponad 30 :slight_smile: doswiadczenie w grze mam , obecnie d2r 90+ na druidzie i gram jak mam czas pozdro chetnie dolacze do wspolnej gry NeMoFTW#2390 pomoge na piekle byle jaki run :wink:

Cześć,
Gram na pc, niezbyt doświadczony gracz D2r, wcześniej D3. Obecnie Czarka 80+, wbijam Pal 50+. Z chęcią polatam z innymi.
Lat 28, rasy białej :smiley:
Kruszyna#21855

Siemka,
Gram głównie wieczorami, wczesniej sporo sie gralo w stare d2 oraz d3, w d2r mam 4 postacie : 97lv,2x 95, 89. Jak macie wolne miejsce to z checia dolacze.
sirNapl3tek#2284

kiedyś dużo grałem w d2 i d3. Szukam ekipy na nowy ladder. 30lat. To moje drugie konto, wysyłajcie zaproszenie w btn.
ImProud#2804