Українська Гільдія - Ukrainian Guild

Зараз є можливість об’єднуватись в паті ігрокам з європейських та ру серверів ?
Побігала б на бг з вами. А качати нового персонажа влом та й не настільки багато часу проводжу в грі.

Так, вже досить давно РУ не вважається окремим регіоном, а є мовним клієнтом ЕУ регіону. Тобто персонаж з РУ серверу може бути в паті (рейді) з нами. До нас так долучалися люди і раніше – трохи пограли з нами напряму зі своїх мейнів на РУ, щоб нас подивитися, послухати. Багато хто трансферився до нас назавжди :slight_smile:

Пропоную тобі долучитися до нашого діскорду щоб бути вкурсі подій (коли планується збір кудись). Можливо тобі сподобається і ти захочеш трансферитися (або бустанути в нас персонажа).

Ось наш сайт https://www.knaipa.info/, там внизу є посилання на наш діскорд. Якщо ти не хочеш нікуди долучатися просто зараз але в тебе є якісь питання, мій батлтег lexx#2140 , я онлайн кожен день +/- з 21оо. Можу розповісти про нас в подробицях.

Залишився один тиждень до 8.3. Гарний час приєднатися до нас :wink:

Його величність Нзот відчиняє двері Ніалоти вже в цю середу. Плануємо завітати в гості :octopus:

Ми вже дійшли до самого Старого Бога! Вживу він… ну… не такий уже й страшний) Тому наступного резету ми його обов’язково переможемо. А поки що спробуємо походити по героїчних версіях декого з босів, приєднуйтеся :wink:

1 Like

Я б приєднався, але я за орду)))

Є гільдія за Орду (грають і Класік і рітейл), ось їх фейсбук – https://www.facebook.com/classicwowua/ (в описі є посилання на їх діскорд).
Але якщо надумаєшся за Альянс, ти знаєш де нас шукати :wink:

1 Like

На наступному тижні плануємо розпочати підкорювати мітік Наялоту. Приєднуйтеся якщо шукаєте українське ком’юніті.

1 Like

Приєднаюсь відразу ж, як матиму змогу нормально грати. Поки що буду продовжувати спостерігати на стрімах.
Ви класні;)

1 Like

Приємно чути.
Запрошую сьогодні на героїк рейд (і стрім) о 21:40 :wink:

1 Like

Вчора продовжили героїк. Недомучили НЗота. Плануємо зробити це у вівторок (завтра). Приєднуйтеся до нашої спільноти! :ukraine:

В гільдії вже тиждень як іде альтопокаліпсис. Дякуючи бафу на +100% до досвіду, альти качаються наліво і направо. Приєднуйтеся до нас! Качайтеся з нами! :sunglasses:

У зв’язку з продовженням бафу, спробую таки вкачати персонажа на Тероккарі й приєднатися до вас! :purple_heart:

1 Like

В середу лишили міфічним жукам 3%. Плануємо в неділю добивати. А сьогодні героїк. Приєднуйтеся =)

Вчора вбили Шад’хара! Тепер наш прогрес 5/12 :tada:

Вчора зробили ачів ран в Наялоту. В неділю плануємо продовжити, ще лишили 3 боси. Приєднуйтеся :wink:

:ukraine: Українське ком’юніті - гільдія Knaipa Variativ, успішно розвиваємось з 2014р. :ukraine:

2 Likes

Сьогодні йдемо на міфік Занеш, будемо активно вайпатися. Завтра на міфік Джайну за маунтом (робимо такі рани що четверга). Приєднуйтеся :ukraine:

Вчора нарешті вклали спати міфічну Занеш!
Тепер наш прогрес 6/12М :tada: :partying_face:

Шукаєте українську гільдію до Shadowlands? Приєднуйтеся до нас :ukraine: