[H] Tarren Mill - Ukrainian Guild - Українська гільдія

I love this community despite I am from different server

Хай. Все частіше бачу повідомлення, що можно зробити фрі трансфер на Таррен Міл. Але ніхто не каже як. Подскажіть, будь ласка, як саме

Привіт, можна написати у техпідтримку. Вони із цим допомагають.

Де ви їх бачите ?

Доброго дня друзі! Скажіть будь ласка ,як до вас можна долучитися? У пошуку гільдії чомусь не видає вашу гільдію. Дякую за увагу!

А в якому саме пошуку? :slight_smile:
Просто я не розумію, як саме люди нас шукають, ми залишаємо наші контакти (посилання на діскорд-сервер, b-tag’и), а люди далі не можуть нас знайти :thinking:

доброго дня
з мілі або рдд класів когось шукаєте зараз?

дуже відносне питання :slight_smile:
для рейдів, мабуть, варлоки/маги не завадять чи дд дк/дх, бо їх мало.
для пвп - уявлення не маю :slight_smile:

розбійники не потрібні?:wink:

потрібні всі, головне, щоб скілові :slight_smile:

Вітаю. Підкажіть, чи потрібні для ПВЄ контенту вам хіли (не скілові, бо на рітейлі не грали дуууже давно, але бажають навчитися)

1 Like

Перш за все, мені дуже прикро, що я з таким запізненням відповідаю - я не отримав сповіщення про нове повідомлення :frowning:

В нас доволі велика спільнота, тож всі можуть знайти собі групу за рівнем гри :slight_smile:

1 Like

Йой, дуже довго шукав саме українську гільдію!

Тоді - долучайся!

Чудова гільда! З дуже крутою організацією та комюніті! Найкраще що я бачив і був частиною.

1 Like

приєднуйтесь до нас <3

1 Like

Прекрасна гільдія

1 Like

Програв майже рік ( і продовжую ), зрозумів багато аспектів пве , навчився читати логи , виріс … ДПС на 4 см , взяв ачівки за 20 ключі . Пройнявся духом гільдії і її цінностями , які також допомагають ІРЛ. Неймовірно вдячний , це був крутий рік , подивимось що приготує наступний

1 Like

Українці, україночки - приєднуйтесь :slight_smile:

1 Like

раптом що, то в нас завжди відкритий набір гравців