Battle net instalacja stoi w miejscu

Tak wiem było pewnie 1000 takich postów ale zrobiłem już wszystko co się dało. Usuwane plików/cache reset połączenia wywalenie innych apek wyłączanie firewall etc. Proces instalacji apki bnetu wisi na 0% i ani rusz.

1 polubienie

ten sam problem, sprawdziłem na dwóch sieciach, wyłączyłem windows defendera oraz antywirusa, próbowałem w trybie awaryjnym. Restartowałem router. usuwałem stare dane. nic nie pomogło. Wygląda na to, że wina leży po stronie Blizza - jakiś pomysł?

Próbowałem wszystkich metod które znalazłem na forum eu/eng widzę też się gotuje od problemów. Na downdetector też czerwono. Więc chyba trzeba poczekać na fixa.

edit
wpis z ich twittera:
“digital downloads are currently unavailable. We hope to have them up and running soon.”

Sprobujcie tego mi pomoglo : https://eu.battle.net/support/pl/article/34721

Próbowałem i nic z tego ale właczyłem VPN i poszło. Tylko prędkość jest dramatyczna ale coś tam idzie.

kontakt z supportem ? czekalem 2 miesiace zeby mi odpisali… ale przeprosili mnie bo przeciez mieli premiere overwatch 2… jak by mnie to obchodzilo… kupilem najwyzszy pakiet word of warcraft z wszystkimi dlc. Niestety instalacja word of warcraft zakonczyla sie wiecznym czekaniem na inny update gry. Ale zadna gra sie nie updatowala . Poszukiwania w google i na youtube nie przyniosly efektu. Dezinstalacja wszystkiego co z blizardem zwiazane, czyszczenie rejestru. Instalacja od nowa battle neta ( srednio instalacja aplikacji ktora wazy paredziesiat megabajtow zajmowala okolo 45 minut przy laczu 100mb/s). Mimo prawie 2 tygodniowej walki z instalacja word of warcraft nie przyniosla zadnego skutku. To jest kpina i plucie klientowi w twarz! Nie mam zamiaru wiecej zajmowac sie dochodzeniem jak zainstalowac jebane aplikacje blizzarda zeby grac w ich gry! To jest jakies nieporozumienie zeby wydajac tyle pieniedzy na produkt doswiadczac tego tupu problemow. Mogl bym napisac do supportu ale jak mysle o ich paromiesiecznym czasie na odpowiedz to robi mi sie niedobrze…

Na odpowiedz od supportu blizzarda czekalem 2 miesiace. Ale przeprosili mnie za tak dlugi czas czekania bo mieli premiere overwatch 2. jak by mnie to obchodzilo. Kupilem najwyzszy pakiet word of warcraft z wszystkimi dlc. Niestety przy istalacji albo mialem problemy z inicjalizacja gry albo z instalacja battlenetu ( przy laczu 100mb/s i komputerze za 4000euro instalacja battle net ktory zajmuje paredziesiat megabajtow zajmowalo kolo 45 minut) Instalacja gry niemozliwa z powodu aktualizacji innej gry mimo ze zadna gra sie nie updatuje. Poszukiwania na YouTube i Google nie przyniosly efektu. Mijaja dwa tygodnie jak proboje caly swoj czas wolny spedzic na zainstalowanu poprawnie jebanej aplikacji blizzarda badz ich gry. Nie widzialem tylu bledow przy instalowaniu aplikacji/gry jak zyje. A zyje juz prawie 40 lat na tym swiecie z czego 30 lat jestem graczem. To jest skanda zeby klient wydajac tak duze pieniadze musial przechodz przez taki horror i nie mial mozliwosci pomocy. Moge napisac do supportu ale jak pomysle o wielomiesiecznym czekaniu na odpowiedz Typu a masz wlaczony komputer to rece opadaja.