Call of Duty MW - Fatall Error

Siemka wszystkim.
Mam mały problem z grą, a mianowicie chodzi o ustawienia detali w grze. Jak mam ustawione Wysokie detale to wyskakuję " Błąd krytyczny dev error 6065 …" , a chciałbym pograć na lepszej grafice. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Witaj.
Z tym pytaniem najlepiej na forum gry:
https://community.callofduty.com/t5/Call-of-Duty-Forums/ct-p/cod-forums

W tej grze wyskakuje błąd za błędem, czy Activision ma zamiar coś zrobić z taką ilością bugów? Coś czuję że to będzie kolejny Fallout 76.

1 polubienie

Gram w nią od samego początku i jeszcze ani jeden raz mi żaden błąd nie wyskoczył. Wystarczy mieć system operacyjny, sterowniki, directx aktualne.

Raxr. Sterowniki, system i wszystko jest dobre oraz aktualne. Prawdopodobnie wina leży po stronie sterowników z kart Radeon. Pozostało tylko czekać na patch 1.6

Masz tak tylko w trybie kampanii? Też miałem ten błąd jak grałem w singla, na zagranicznym forum wyczytałem że rozwiązaniem jest włączenie gry i pozostawienie jej na 30 minut w menu głównym. W moim przypadku zadziałało, tak jak wcześniej miałem dev error co 10 - 30 min tak teraz udało mi się ukończyć kampanię bez żadnego crasha

Raxr Nie, nie wystarczy. Poczytaj sobie na innych forach, wielu graczom wyskakują różne dev errory a Activision przyznało że nie ma pojęcia co powoduje dev error 6065.
PapaFenioo ludzie z geforcami też mają ten problem

Może inaczej - u mnie wystarczy. Przeszedłem kampanię już 2 razy, w multi mam przegrane kilkadziesiąt godzin. Na karcie geforce gtx 980 nie wystąpił u mnie problem.

Możliwe, że chodzi o konkretne modele kart graficznych…

Dokładnie tak jak mówisz. Na poprzednim systemie W7 i kartą NV GeForce 1060 i 8GB RAM wysypywał się wielokrotnie na kampanii a po ostatnim chyba 6 razem rozpirzył mi system Windowsa i wykasował wręcz Office! Ta gra jest niedopracowana a najgorsze, że rozwala system. Zmieniłem kartę na GTX1660TI, do tego 16GB RAM, system W10 Pro i mniej się przycinało natomiast raz jak się zacięła gra że nie chciała już się wzbudzić i przez Alt+Ctrl+Del ledwo udało się z niej wyjść to Windows nie chciał się następnego dnia po zamknięciu kompa uruchomić, wskaźnik myszy od razu po wyjściu z wielką czkawką chodził i w ogóle to jakieś nieporozumienie z tą grą. Do supportu napisałem i żadnej odpowiedzi od miesiąca. Przywracanie systemu ledwo go postawiło na nogi (nie miał zbyt wiele tych punktów bo świeżynka). Wywaliło znowu mi Office’a i ponownie musiałem instalować :frowning: to jest po prostu PORAŻKA! Od nowa będę musiał stawiać cały system i całą resztę, cała masa problemów i stracony czas! Niech oddają kasę niemiłosiernie dużą za tak badziewny produkt! Wszystkie inne gry sieciowe chodziły bez problemów, Armored Warfare, WoT, WoW, War Thunder itp. a z tym badziewiem same problemy :frowning: