Cod dev error 6328

Siema, wieczny problem dev error 6328. Próbowałem wszystkiego co tylko można. Oszczędźcie Sobie pytań jaki mam PC, bo zapewne w cenie auta Twojego ojca z salonu. d3d11, odczyty, router, administrator, delete catche, naprawa, dosłownie wszystko. Swiezy windows wszystko jest jak nalazy i tak mam kur*** najnowsze sterowniki inteligencie. Ktoś jakoś rozwiązał ten problem? Proszę o jakąś poradę. Jak ktoś ma pierd**** jakieś smutny typu wyłącz ge force i inne zje**** akcje to lepiej niech zamknie mordę i wyłączy ten post.

naprawiłeś jakoś tez mi się to zaczeło pojawiać i też nie moge nic naprawić może devsi bedą musieli cos z tym zrobic

prędzej wypuszczą nowego CoD’a niż coś naprawią patrząc na ich problemy z aktualizacjami a do suportu nawet napisać się nie da bo przy logowaniu zawsze wyskakuje unexpected error ale sklep oczywiście działa normalnie

Pierdylion bugów ma ta gra, też nie idzie nic zrobić przez ten dev error jeszcze wcześniej ściągało mi aktualizację, którą już wcześniej pobierałem. Niestety przez to karnet bojowy się marnuję…