COD Warzone DirectX

Bardzo mi przykro, ale z tego co mi wiadomo, osoby majace problem w postaci crashowania gry, musza czekac na hotfix w nastepnym patchu. Mozecie probwac czego sie da, jak cos zadziala to prawdopodobnie na chwile. Sam mam ten klopot i uzbrajam sie w cierpliwosc do nastepnego patcha…

mam ten sam problem i prosze o odpowiedz !

jeżeli masz win10 i spełniasz wymagania sprzętowe nie sadze że musisz czekać na poprawki. Musi działać skoro inni graja.

Jeżeli chodzi o crash gry że podczas gry wywala Cie do pulpitu to faktycznie wina leży po stronie COD i wydaje mi sie że niewiedza jak to naprawić aczkolwiek udało mi sie poradzić z tym.

1 polubienie

to powiedz wszystkim, co z tym zrobiłeś ?

3 polubienia

Błąd z Directem miałem od samego początku już grając w Modern Warfare, Jedynie załagodzić go pomogło odpalanie go w Trybie Pełno Ekranowym Bez ramki i gra chodzi nawet da się spokojnie zminimalizować grę. I dzieje się to na pewno nie przez sterowniki i na pewno nie przez sprzęt bo nawet po świeżym zainstalowaniu gry potrafi to odwalić ja już na dwóch kartach graficznych i różnych sterownikach to sprawdzałem i na GTX 1070 i na RTX 2070 Super jest to samo.

Siemanko. Mam to samo na win 10. Pomaga mi ponownie uruchomienie kompa. Za każdym razem gra włącza się wtedy bez problemu.

Hej ja zmieniłem sterowniki w invidi i zadziałało

1 polubienie

Dzieci ogarnijcie się…poproście mamy o lepsze kompy lub internet na urodziny lub gwiazdkę…to jedna z lepszych gier na taką skalę - tu nie gra 15 graczy jednocześnie tylko 150…chcesz hardoru idź na ministranta jak maszyna nie daje rady lub zamień na PlayStation, bo Twoja karta ssie na blaszaku - alternatywa -> skończ ssać kup lepszy komp w media markt lub komputronik bo nawet nie wiesz gdzie włożyć pamięć i ile…bitcoiny rozjebały rynek kart graficznych, więc zamiast 200pln karty są po 1200pln…chcesz grać w takie gry kup kompa za 8k i nie mlaskaj…tańsze jest playstajszon…ja pierdole. Zarób - kup - wymagaj - mama.

Daruj sobie takie komentarze pajacu. Nie potrafisz pomóc, to się nie udzielaj. Szukaj atencji gdzie indziej

Polubienia: 13

Ja również mam ten sam problem poradniki nie pomogły …mimo dobrego sprzętu gra nie chcę współpracować … szukałem wszystkiego jednak jest bez skutku … liczę że ktoś odnajdzie odpowiedź

1 polubienie

U mnie pomogło wyłączenie licznika klatek (rivatuner).

Tobie to pomogło,ale nie którzy w ogóle nie mają zainstalowanego rivatunera i tak czy inaczej problem zostaje,mnie się wydaję,że np windows7 nie ma direct 12 i to może być przyczyną ale już sam nie wiem,przestałem już kombinować,czekam aż może komuś uda się to rozwiązać

17.05.2020
Grafika: GeForce GTX 750, aktualizacja sterownikow ze strony Nvdia.
W koncu ruszylo, wszystko dziala :slight_smile:

1 polubienie

nie pajacuj tu i weź się za robotę a nie ludzi wqrwiasz!

Witam u mnie byly tez te wszystkie problemy jak byl win10 jest win 7 i dziala normalnie …

ogólnie to też mam ten problem

co to xd???

Siema i co pomogło moj ma takie bebechy
Tez mam problem przy uruchamianiu gry wywala i blad cos z direct x .
O co kaman???

Direct X12
Czytnik kart: 4 w1 (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Czytnik linii papilarnych: nie
Dodatki multimedialne: Głośniki JBL
Dodatkowa karta graficzna: AMD Radeon R9 M375 4GB
Ilość rdzeni / wątków: 2 / 4
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® HD Graphics 5500
Opis ogólny: Notebook Lenovo Z51-70 15,6"FHD/i7-5500U/8GB/1TB+8GB/R9 M375-4GB/
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Pojemność dysku: 1 TB
Pojemność pamięci flash dysku hybrydowego: 8 GB
Prędkość obrotowa: 5400 obr/min
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR3L 1600MHz
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rozdzielczość optymalna: 1920x1080 (Full HD) pikseli
System operacyjny: WINDOWS 10
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 4 cell battery
Typ matrycy LED
Typ procesora: Intel Core i7
Procesor: Intel® Core™ i7-5500U
Processor (4M Cache, up to 3.00 GHz)
Zamontowany dysk: Hybrydowy SSHD
Łączność: LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11ac Bluetooth 4.0

Też mam ten problem z DirectX a komputer mam za 15 tysięcy wiec to nie jest wina sprzętu, komuś udało się rozwiązać ?

Edit:
Udało mi się rozwiązać problem po odinstalowaniu programu “RivaTuner” błąd z DirectX nie występuje

1 polubienie