COD Warzone DirectX

Witam, podczas uruchamiania wyskakują takie błędy.
“Gra nie została poprawie zamknięta po ostatnim użytkowaniu”
Później
“DirectX napotkał nieodwracalny błąd.”
Proszę o pomoc.

Polubienia: 12

Mam ten sam problem i nie wiem w jaki sposób to naprawić
3 razy instalowałem grę na nowo i za każdym razem jak chce odpalić wyskakuje to samo

2 polubienia

u mnie podobnie. instalowałem pare razy i lipa

1 polubienie

A ja się zapytam z ciekawości czy Blizzard zamierza zrobić coś z lagami spowodowanymi przeciążeniem serwerów, rozumiem, że gra jest nadal w wersji bety, ale zaczyna to być trochę irytujące…

I nikomu nic nie pomogło? ja próbuje teraz zaktualizować stery w mojej grafice + może jak to nie pomoże reinstal tego najnowszego DirectX

1 polubienie

tez ta mam dostales aos wiadomosc

1 polubienie

I jakie rozwiazanie problemu ? Ciągle mam błąd DIRECTX NIEODWRACALNY BŁAD CZY JAKOS TAK . Sciagalem 85 gb zeby miec taki komunikat ? Bebechy na pewno mam ok bo rekomendowane nawet ale windows 7 … To moze być problem ?

1 polubienie

u mnie również pojawia się ten błąd, aktualizacja sterowników mi nie pomogła, czekam na rozwiązanie problemu, albo na cud

Jeżeli tutoriale z Youtube nie pomagają to sprawdźcie, czy nie macie zainstalowanych tzw. “3rd-Party Software”, takich jak np. RivaTurner, czy MSI Afterburner. Ich usunięcie powinno pomóc.

2 polubienia

A dał by ktoś radę wymienić więcej tych “3rd-party Software” ? Nie jestem pewien czego szukać :confused: A na angielskich forach parę osób pisało że to im pomogło.

Aaa, dobra… Prawdopodobnie rozumiem. COD WarZone działa na DirectX 12, a system operacyjny windows 7 jak i windows 8.1 nie współpracują z DirectX 12… Współpracuje jedynie windows 10 :confused: Ja niestety mam Windowsa 7 xD Trzeba będzie coś wykombinować

win 7, ten sam problem. ktoś już na coś wpadł?

no proste instalowac 10

Mam 10 i te mam ten problem :wink:

Polubienia: 8

U mnie to samo co wam pomogło??

1 polubienie

Aktualnie mam ten sam problem, spróbowałem sposobów z filmiku czyli dopisanie argumentu -d3d11 , ale nawet to nie pomogło, win 10 posiadam i tak samo mam DirectX 12 a gra w dalszym ciągu napotyka ten błąd

2 polubienia

+1 choć pewnie zamin oni ogarną serwery to wydadzą już kolejnego CoD’a
w każdej grze mam packet loss w granicach 20% gdzie w innych grach zawsze jest 0%

ktoś znalazł rozwiązanie na błąd z directx> win7 win10 ciągle to samo poradniki z YT nic nie dają

1 polubienie

mam ten sam problem :frowning: i za bardzo nie wiem co robić a mam win10 pro wiec powinno działać ?

Mam to samo wypróbowałem chyba wszytko co się dało i dalej mam ten sam błąd,czy znajdzie się ktoś kto wie jak to rozwiązać?

1 polubienie