COD WARZONE same czitery

Może wkoncu weźmie się ktokolwiek za bande tych cheaterów wymyślcie coś aby można było reportować , a co za tym idzie moze zaczniecie wtedy banować graczy którzy używają czitów , czyl iwspomagania celowania , oraz widzenie przez obiekty na 8 meczy jakie zagrałem w 3 zginełem od cheatera , tak wiem powiecie kazdy tak mowi ale nie po smierci ogladam deatch cam a oni maja przy celowaniu aim lock czyli ich celownik nie schodzi z postaci , i wyglada to jak najbiednieszy aim , weźcie się wkońcu za to zanim ludzie przestaną grać , bo juz wiele osob przez to zrezygnowała z tej pieknej gry , zrobiliscie kawał dobrej roboty , ale na ochronie od oszustów polegliscie na całej lini .

9 polubień

Zgadzam się z wypowiedzą wyżej, ostatnio jest po prostu masakra nie da się grać.
starasz się grając, gra sprawia bardzo dużo przyjemności ale praktycznie co grę jest jakiś Cziter który wszystko psuje. Ludzie powoli tracą cierpliwość bo ile można. I wielka prośba, zróbcie coś z tym. Bo zanim się obejrzycie nikt już w to nie będzie grał.

3 polubienia

Ja mam bardzo często tak że typ siedzi gdzieś schowany 200 metrów ode mnie i nawala full auto i zabija mnie w sekundę… prawie wszystkie pociski trafione. No nieźle. Zero aimbota+no recoil hacka oczywiście :smiley:

W gułagu też sporo cheaterów się trafia, wychylisz się na ułamek sekundy i od razu dostajesz heada… Shroud czy Izak mogą się uczyć jak celować :wink:

Ogólnie zgadzam się z postami powyżej. Nie jestem jakimś mega dobrym graczem, jestem zwykły przyzwoity średniak, ale wygrać gierkę jest mega trudno bo zawsze się trafi jakiś typ co widzi wszystko i wszystkich i ma boską celność nawet z broni z dużym recoilem…

A jak taki cheater ma snajperkę to hoho… szkoda gadać.

W zwykłym CoD: MW też cheaterów trochę jest, zwłaszcza w trybie Strzelanina. Ja wiem że jest mała mapa i można łatwo przewidzieć ruch przeciwnika… ale NIE DA SIĘ mieć zawsze 0.1 sekundową reakcję. Zwłaszcza jak jesteś schowany w trawie, padasz a na jego kill camie masz pokazane że Cię nawet nie widział… a celownik automatycznie idzie do głowy :smiley: Tak, zdecydował się strzelić randomowo w trawę, a mur beton trafi… i trafił ^^

Ogólnie ta gra chyba nie ma żadnego sensownego antycheata, niby jakiś jest ale jak widać, niezbyt dobrze działa. Sam raz raportowałem 100% hackera, który miał ewidentnie przyklejony celownik do głów przeciwników… a za tydzień spotkałem go znów, więc oni chyba nawet ich nie banują.

W Warzone praktycznie co drugi gracz którego napotykam ma celownik zrobiony z kleju.

EDIT: Właśnie zagrałem dzisiaj 5 gierek ze znajomymi i wszystkie 5 gierek padaliśmy od typów z przyklejonym celownikiem i zoomująych nas przez ściany… ja już mam dość. Z cheaterami i tak nic nie zrobią, więc nie ma sensu w to grać. Ja rezygnuję.

3 polubienia

Taki bonusik, opis filmu dałem również po polsku: x_https://www.youtube.com/watch?v=MTNUZTqAf5c

Typ ma 136 lvl konta… twórcy nawet nie banują cheaterów, skoro typki taki level na cheatach wbijają. Nie ma się co dziwić czemu tylu oszustów. Kilkukrotnie przeszukałem ‘‘Ostatni Gracze’’ by go zareportować i typa nie ma, rozpłynął się w powietrzu. Report i tak pewnie by nic nie dał…

3 polubienia

po co kupowac oprogramowanie call & duty MW za nieoma 100 euro , ktura za kilka godzin zostanie zhakowane ? to jest obrzydliwa arogancja ze strony producenta zeby sprzedawac tak zle zabezpieczony produkt .: https:
// www. iwantcheats. net/call-of-duty- modern-warfare-cheats/
moze juz lepiej niech sam producent gry udostepni te haki ,??? to bedze z jego strony zarowno bardziej sprawiedliwe wobec graczy jak rowniez bardziej zetelne . osobiscie nie kupe juz wiecej gry od tego producenta .

3 polubienia

ja na to już nie wydam ani centa, w pierwszych battlefield , po raportach szły bany tutaj w cod maja na to wy… ne , załuję że wydałem na to kasę ,pozdrawiam .

1 polubienie

polecam cod bo 4 za pol tysiaka. tam sie odprezycie :wink:

1 polubienie

zaplac 5stowek za gre a bedzie moze lepiej xd

1 polubienie

czemu mam płacić 5 stówek ???

1 polubienie

Nie tylko CoD się♥ chwali, że sprzedał 400 milionów , 100 milionów graczy, a 300 milionów to Cheaterzy. Taka jest prawda. W dodatku gość na konsoli wymiata lepiej od PC. Jestem na gówno tak wyczulony , że szlakt mnie trafia na widok cheatera. To gówno zawsze rozpoznam. Nawet jak się ukrywa za wynikiem. Dlaczego w nocy dopiero da się jako tako grać bo gówno śpi.
Przestańcie się chwalić , że tyle sprzedaliście 400mil. Bo to wstyd, że nie umiecie se poradzić z cheaterami. Wstyd . Życze wam tego co doświadczyło DICE wysokich kar i brak graczy.

1 polubienie

Jebac te te qrwy!!! Brak Honoru i zasad Qreiszony

Cheaterow sporo to fakt ale tryby non stop gowniane te same, na weekend juz dwa razy bez podwojnego pd, co chwile jakies lagi. Nie wiem skupiaja sie chyba za bardzo co vanguardzie ktory i tak podobno jest niewypalem szkoda. Niedlugo bedzie pora odpuscic warzone.

1 polubienie

Ta gra to kompletny niewypał 3 lata naprawiania i gówno! dalej błędy i problemy. Ile to jeszcze potrwa wstyd i żenada zamiast naprawić grę to wypuszczają kolejne gówno pod tytułem vanguard masakra, brak słów.

1 polubienie

80% graczy ma jakiś wspomagacz, nie da się już normalnie pograć.
w dupę z tą grą .**

dokladnie z tego powodu jak wyzej nie kupuje tej gry . moge co najwyzej zagrac za darmo w warzone …z jakims niesmakiem jednak

No niestety i ja musze potwierdzic , Pełno oszustów z WH , AIM lockiem , Soft AIM , i bog wie czym jeszcze , a najwiecej Suskich z tego korzysta , nie rozumiem czmeu nie zrobią im oddzielnych serwerów , i do ch… musimy sie z nimi meczyc …

1 polubienie

Albo pakują przez ścinę/sufit jakoś nie widzę żeby coś z tym było robione jest coraz gorzej…

Aktualnie CoD ma sporo mniej cheatów