COD: Warzone - wyrzucanie do pulpitu bez żadnego błędu

Witam,
Od wczoraj (15.03) mam problem z grą COD WarZone. Mianowicie - podczas gry tak po około 2/3 minutach crashuje mi grę i wyrzuca do pulpitu bez żadnego komunikatu :frowning:
3 Dni temu grałem godzinami i nie było żadnego problemu. To nie wina sprzętu - jest on taki sam, sterowniki aktualne - takie same. Po jednym dniu nagle nie ma możliwości gry :confused:

Polubienia: 12

Mam to samo i nic nie pomaga ani ponowne stery ani ponowna instalacja

Mam to samo…pomocy.

Podbijam, rozwiązał ktoś już ten problem?

W wypadku problemów technicznych pojawiających się podczas rozgrywki w Call of Duty, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Wsparcia firmy Activision.

4 polubienia

Dla tych, którym wyłącza się gra bez żadnego errora. Miałem ten sam problem.
Ten sposób zadziałał:
Odpalamy grę, jak jesteśmy w menu minimalizujemy grę, szukamy naszego execa od warzona na dysku i zmieniamy jego nazwę.
Na przykład: ModernWarfare.exe zmieniamy na ModernWarfare1.exe
Robię tak za każdym razem jak odpalam grę i jeszcze ani razu błąd z wywaleniem do pulpitu się nie pojawił.

Polubienia: 11

Dziękuję serdecznie za pomoc, mi również pomoglo. Mam tylko jedno pytanie.
Jak na to wpadłeś?

Znalazłem gdzieś w otchłani internetu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Powie ktoś jak dokładnie zmienić tą nazwe ? bo zmieniam i nadal wywala

Opisz dokładnie w jaki sposób postępujesz. Pomogę.

Powiesz dokładnie jak to zrobić? Który dokładnie exe. Bo jest ich parę. Launcher czy który

ModernWarfare.exe, nie Launcher.
Uruchom grę i bedąc w menu zmień nazwę tego execa na na przykład ModernWarfare1.exe.

Ok dzięki, po menadżerze zadań doszedłem który to plik, zmieniłem nazwę, i jak narazie działa. Jestem w szoku. Druga sprawa za każdym razem tworzy nowy plik przy odpalaniu, można usuwać stare?

Ja usuwam. Działa bez problemu.

jak Mnie ktoś zabije to wywala mi gre do pulpitu

no niestety gra po tej zmianie wyłącza się gdy tylko zaczyna wczytywać Mi mape

O DZIĘKI CI PANIE ;] u mnie też pomogło !!!

a mi grę usuwa ,dziś juz 2 raz nie mam tak dobrego internetu zeby pobierac gre co 3 dni , wiecie moze czemu ?

Kurde człowiek myślał że cod to fajna gra.TFU NA TO.Lepiej niech oddadzą moje 170 złoty…Żenada.Człowiek chce sobie pograć to nie jeb 180 gb do pobrania a gra na dysku…

2 polubienia

***** ten dział wsparcia !!! Nawet nie ma polskiego języka !!! Nikt nigdzie wam nie pomoże !! to ściema !!!

edycja: wulgaryzmy.

4 polubienia