Cod warzone zacina sie

Pytanko co się może dziać na yt na potobnych konfiguracjach ludzie grają na spokojnie mnie tnie że masakra
Mam 8 GB ram procek FX 8300 8x4,2GHz
Karta graficzna 1050 ti 4 gb
Co się dzieje że nie mogę na spokojnie grać?
Najnowsze sterowniki mam
Łączę internetowe światłowód 500mb

Na jakich ustawieniach grafiki w grze ?
Procesor masz słabiutki więc nie spodziewaj się po nim za wiele. Nawet Ryzen 3 1200 jest znacznie wydajniejszy.

Na minimalnych ale dam większe ustawienia to się też nie jak i na mniejszych ajkby to w ogóle nie zależało od grafiki tylko czegoś innego.
Słaby może nie jest najlepszy ale inne gry idą na max detalach. Wot bf1 bf5 gta5…

zobacz czy czasem nie skacze Ci w grze packet loss bo ja mimo że w grze mam stałe 150fps to przez +20%packet loss nie mogę grać bo mam lagi

A jak to sprawdzić?


Tu koleś gra na gorszym tak mi się wydaje procku i jest lepiej niż u mnie. Momentami mnie tak ściana ze widzę jak ktoś biegnie na mnie j za chwilę już leżę…

w opcjach gry- opcje - ogólne i na samym dole masz utrata pakietów i ustawiasz na wł

Zrobiłem jak mówisz no wydaje mi się że lepiej to działa. Fps 70 do 100 grafika 68 stopni max. Czas procesora 10-13 ms. No i strata pakietów 0

Witam. Od jakiegoś czasu nagle też zaczęło mnie ścinać bardzo wcześniej tak nie mialem. Już wyskakując że samolotu tnie nie raz nawet wylądować nie mogę bo zatnoe ze spadochronu nie mogę otworzyć i padam podczas strzelania to samo. Pobierałem od nowa grę ale nic to nie dało ścina nawet w lobby po porażce. Gdy wychodzę z gry przez dłuższy czas czarny ekran zanim wyjdzie do pupitu. Powtórzę jeszcze raz wcześniej tak nie miałem tylko od jakiegoś czas. W i moje pytanie czy to wina RAM że za mało czy dysk uszkodzony albo że za mało miejsca na nim bo zostało mi 12gb już nie wiem co mam robić odechciewa się grać tak to wkurza. Sterowniki najnowsze mój komp to:
i7 4700k 4.0hz
Gtx 970 4gb
8gb ram
Gra na dysku ssd

1 polubienie

Posiadam sprzęt:
CPU: Ryzen 3600
GPU: RX 5700 XT Pulse
RAM: 16GB DDR4 3000MHZ +
ZASILACZ: 750W GOLD +
PŁYTA GŁÓWNA: MSI MORTAR ATX
temperatury trzymam grafiki 70-80Stopni i też mam ściny w cholere… specjalnie po to grafike kupowałem aby tego nie było a to nadal tak samo , a te temperatury ponoć są normalne w AMD . Więc nie wiem od czego zależy problem.
Generalnie gra chodzi płynnie , ale są spadki FPS że to widać ewidętnie jak się gra przycina tak 0,5 - 1s i dalej normalnie gram i tak co jakiś czas w odstępach do minuty

Dodaje 3h po wpisie że ustawiłem wentylatory na 70% i temperatura osiąga 60oc i nadal są sciny…

Problem rozwiązany, co zrobiłem ?
w wyszukiwaniu wpiszcie “players” przejdzcie do folderu od call of duty
plik adv_options.ini zmiencie graphic coś tam z = 0.85 na 0.55 mi śmiga na 4k teraz bez problemu…

Mam dokładnie ten sam problem i nie wiem co zrobić.

prosze bardzo o to rozwiązanie:
1 - Otwórz CMD, napisz sfc /scannow, po zakończeniu skanowania uruchom ponownie komputer.

2 - Gdy komputer ponownie uruchomi CMD i napisz bcdedit /set increaseuserva 3072,
Przypadek 1: operacja zakończyła się pomyślnie (lub podobną wiadomością)
-resetuj PC

Przypadek 2: nie wolno ci tego robić (lub podobnej wiadomości)
-Naciśnij ponownie
-Kliknij “wszystkie programy”
-Kliknij “akcesoria”
-RIGHT kliknij “Wiersz polecenia” i kliknij “Uruchom jako administrator”
-napisz w oknach poleceń “bcdedit /set increaseUserVa 3072” jak zawsze bez "
-Restart
mam nadzieję ,że wam pomogłem :slight_smile:

Miałem to samo, nic nie pomagało z porad znalezionych w sieci. Gra cały czas przycinała się nawet jak byłem połączony z routerem przez kabel.
Po długich poszukiwaniach okazało się, że Windows ustawił sobie plik stronicowania/plik wymiany (pagefile.sys) na drugim, starym dysku HDD używanym do składowania różnych plików. W związku z tym, że dysk jest wolny to spowalniał wszystko. Wystarczyło zmienić lokalizację pliku stronicowania na dysk HDD.
Poniżej jak to zrobić (lub sprawdzić gdzie jest plik wymiany):

  • Kliknij prawym przyciskiem na “Ten komputer” i wybierz “Właściwości”
  • Z menu po lewej wybierz “Zaawansowane ustawienia systemu”
  • W okienku “Właściwości systemu” wybierz zakładkę “Zaawansowane”
  • W polu “Wydajność” kliknij przycisk “Ustawienia”
  • Wybierz zakładkę “zaawansowane”
  • W polu “Pamięć wirtualna” kliknij przycisk “Zmień”
  • Na liście dostępnych dysków zaznacz dysk, na którym chcesz mieć plik wymiany. Wybierz opcję “Rozmiar kontrolowany przez system” i kliknij przycisk “Ustaw”. Na pozostałych dyskach wybierz “Brak pliku stronicowania”. Za każdym razem trzeba kliknąć “Ustaw”.
  • Kliknij “Ok”, “Ok” i zrestartuj komputer