Czy mogę aktywować stare wersje CD na battlenet? Chodzi o Starcrafty, Warcraft 2 BNE, Diablo, Diablo 2

Posiadam stare wersje gier (Warcraft 2 nawet znajdzie się pierwsze wydanie z książeczką z grafikami i całą historią Azeroth :D) . Czy żeby się nimi cieszyć na windows 11 musiałbym je kupić kolejny raz, czy mogę je aktywować w oparciu o klucze produktów i zainstalowane wersje?

Firmy mają różne polityki. Np. SI games mówi: nie ma problemu, aktywujemy, a Rockstar mówi: goń się, kup nowy, wadliwy produkt. I jeszcze nie uwzględnia reklamacji ? ! ? Jak to jest z Blizzardem?

hej mam ten sam problem, nowy komputer, pudelkowe wydania starcrafta 2 wszystkie 3 kampanie i diablo 3 i battlenet kaze mi kupic na nowo te gry, wczesniej poprostu sciagalem wszystko ze swojego konta nawet plyt nie musialem wkladac a teraz lipa nic nie dziala… support nie odzywa sie wcale chociaz pisalem do nich niejednokrotnie… rozwiazales ten problem jakos?

pomocy mam płytę warcraft 2 bne i nie mogę wpisać klucza cd 16 i otrzymać nowy klucz 26 warcraft2 bne , pomocy battlenet blizzard