Diablo 2: komunikat: "key is currently in use by Claimed on Battle.net"

Używając oryginalnych płyt i CD-kluczy nie mogę połączyć się z battlenet, bo wyskakuje komunikat: “key is currently in use by Claimed on Battlenet”. Nie wgrywałem tych kodów do systemy blizzard, by uzyskać nowy klucz zmieniony z 16 znaków na 26, a mimo to jest napisane, że ten klucz już został wykorzystany. Czy muszę kupić całe nowe diablo 2 żeby się cieszyć battlenetem?

Witaj.
Zarejestruj klucz na swoim konice battlenet a następnie spróbuj zastosować się do tego poradnika:

Jeśli nie będziesz mógł zarejestrować klucza to pozostaje kontakt z Działem Pomocy.

Mam ten sam problem i neistety w żaden sposób nie da się zagrać w d2. Otóz Pomoc Blizzarda jest tylko cząstkowa, gdyż pieknie pokazuje jak pobrać wersję d2 z BattleNet (zamiast wgrywać z płyty CD). Niestety nowa wersja klienta wymaga 26-cio cyfrowego kodu, ktorego nikt nie ma, gdyż posiadacze klasycznego d2 mają swój oryginalny CD-KEY na pudełku.
Czytaj - blizzard umozliwilo kupowanie klasycznego d2 tworząc do niego fajnego klienta, ale niestety “wypieło się” na starych graczy. Mamy zapowiedź D4, która dużo ma wspólnego z D2, fajnie byłoby sobie przypomnieć te klimaty…

Blizzard prośba o instrukcje w jaki sposób można uzyskać z oryginalnego CD-KEY nowy 26-cio cyfrowy kod, który jest wymagany aby zarejestrować swoje Diablo2 i LOD…

Witaj Rzezimieszek

Wystarczy dodać 16 znakowe klucze do swojego konta w tym miejscu:

https://eu.battle.net/shop/pl/checkout/key-claim

Spowoduje to wygenerowanie nowych 26 znakowych kluczy, które będziesz mógł znaleźć tutaj:

https://account.blizzard.com/games#classic-game-accounts

Jeśli natomiast, masz problem z dodaniem kluczy na tej stronie, skontaktuj sie z działem pomocy, a postaramy się pomóc.

Pozdrawiam.

Karranthil,
dzięki za odpowiedź, oczywiście próbowałem i tego już wcześniej, ale wyskakuje mi komunikat że ten reedem code był już raz użyty (zapewne bo nie pierwszy raz chce zagrać w diablo 2 na battleNet - dziwnym trafem nie mogę zatem dodać gry do konta…
Dział pomocy oczywiście też został poproszony o wsparcie w temacie w piątek - także może jutro się coś wyjaśni.

Pozdrawiam

w plikach diablo jest pliczek BNUpdate uruchom go i bedzie pewnie dzialac

U mnie dokładnie to samo.
Uruchomiłem d2 skopiowane z dysku po starym kompie.
Aktualizacja itp. wszystko git. Ale przy logowaniu na bn wyskoczyło mi, że mój klucz jest w użyciu. Wkur… się troszeczkę bo gram od premiery i sporo forsy wydaliśmy kiedyś na pudełkowe wersje gry.
No ale nic ze 4 lata nie grałem… jak nie lepiej głodny gry postanowiłem kupić nowy key z keye.pl. Key przyszedł poszła re-instalka no i “key is currently in use by Claimed on Battle.net”.
I co tu robić? Pisałem do Blizzarada na pomoc i miało być 24h, kilka dni minęło nic. Reklamacja w keye.pl też utknęła.

Mam patową sytuację i nikt nie chce mi pomóc a grać się chce w klasyk gatunku.
Mam konto na batku - mam podpięte d3. Posiadam też orginałki d2, które kurzyły się na półce kilkanaście lat. Nie mogłem zainstalować gry ponieważ gra wymaga 26 liczbowego kodu. postępując według instrukcji próbowałem go wygenerować ale otrzymałem informację:

"Ten kod został już wykorzystany!

Kod można zrealizować tylko raz. Jeśli nie został jeszcze wykorzystany, sprawdź czy jest wpisany poprawnie i spróbuj ponownie.

Więcej informacji na stronie Strona działu pomocy."

Nigdy wcześniej nie próbowałem połączyć d2 z batkiem. Mam orginałki przed sobą mogę wysłać zdjęcia z kluczami. Chciałbym odzyskać dostęp do mojej gry.
Ponadto spróbowałem odpalić d2 ze starego komputera i łącząc się z Battle net wyskoczył komunikat:

“TWÓJ KLUCZ JEST AKTUALNIE UŻYWANY PRZEZ:
CLAIMED ON BATTLE.NET”

Co to znaczy i dlaczego nie mam dostępu?
Jeszcze raz proszę o pomoc i pozdrawiam.

Gdyby jeszcze można było napisać do działu technicznego…

Może czas żeby administracja się za to wzięła.

Mam dwie wersje pudełkowe, jedną kilka lat temu dodałem do konta internetowego, drugiej nie. i teraz mogę grać tylko na jednym komputerze. OGARNIJCIE TO

Siemanko

Jeśli macie nadal problem z tym tematem to rozwiązaniem jest support.
(skontaktuj się z działem pomocy) tylko oni są wstanie pomóc. Bardzo miła obsługa ale trzeba spełnić wszystkie wymagania przed wysłaniem prośby.

Ja uderzyłem w temat trochę nie związany z problemem ale odzew był w przeciągu kilku godzin:

“Problem z instalacją lub aktualizacją”

Prześlij swój plik DXDIAG:
Prześlij swój plik MSINFO:

Wygenerujcie te raporty (wszystko jest w sieci) opiszcie problem a z resztą wam pomogą.

Pozdrawiam!

Witam. Małe pytanko, posiadam 4x cd key z pudelka czy kazdy z nich moge dodac do swojego konta i dostane 4x 26 cyfrowy kod. Czy jeden cd key na konto aby mozna ?

Witajcie!
Czy ktoś rozwiązał jakoś ten problem? Dzisiaj chciałem po kilku miesiacach odpalić D2 na battlenecie ale tez mi wyskakuje ten blad “klucz jest obecnie uzywany przez claimed”. Jak to rozwiązać? Próbowalem sie kontaktowac z dzialem pomocy ale oprocz ogolnych informacji niema nic wiecej!

Klucze były rejestrowane na koncie i zastosowałem się również wcześniej do poradnika - nic z tego. Ktoś używa moich kluczy, które mam zarejestrowane na koncie. Dział pomocy z kolei napisał mi, że nie uzyskałem kluczy bezpośrednio od Blizza więc mi nie pomogą - niepoważne według mnie. Skoro zarejestrowane mam klucze na swoim koncie to dlaczego ktoś inny ich może używać? Wychodzi na to, że rejestracja kluczy na koncie jest po nic bo używać ich może każdy, czy to zarejestrowany czy nie.