Diablo 2 LoD Pmocy

Witam cały czas mi sprawdza wersje batelnetu za holoerenie moge sie polaczyc naprawdzie to mi

Ja równieź, dopiero zakupiłem grę i mam ciągle checkign version, nie chce się logować co chwile, bo czytałem, że jakiś ukryty timer wydłuża bana którego mogłeś wyłapać “za nic”. Nie wiem o co chodzi, ale ma to coś wspólnego z ip. Proszę o pomoc, dodam, iż założyłem ticket, załączyłem wszystkie pliki. W razie braku odpowiedniej i skutecznej pomocy, po prostu zrobię wam refunda. Ticket napisałem po ang, lecz nie wiem czy miałem pisać PL czy ENG, proszę o pisanie w moim, jeżeli to możliwe.

ps: kolega z którym miałem grać, ma ten sam błąd, a kiedyś lata temu grał bez żadnych problemów. Czyt tak wygląda wasz support i wsparcie techniczne, że miast usprawniać/polepszać usługi komplikujecie je jakimiś durnymi ograniczeniami ?

Witam, Zakupilem gre dzis swieży key do diablo2 i diablo 2 lod niestety na początku werjsa była nieprawidłowa wiec automatycznie mi patchowalo do prawidlowej teraz natomiast mam caly czas “sprawdzania wersji” po czym wyskakuje komunikat ze nie mozna polaczyc z serwerem. Chcialem pograc po latach z bratem i niestety wyglada na to ze niestety nie bede mogl. Czy ktos ma podobny problem lub wie jak go rozwiazac?

Witam. U mnie występuje ten sam problem na Windows 8.