Diablo 2 LoD - W APLIKACJI WYSTĄPIŁ NIEOCZEKIWANY BŁĄD

Witam, Odpalam Gre , chcę wejść na BN , i jak przechodzi do ekranu logowania , wychodzi z gry i wyskakuje komunikat “W APLIKACJI WYSTĄPIŁ NIEOCZEKIWANY BŁĄD”

robiłem reinstal i nic nie dało :frowning:
Proszę o Pomoc.

Hej eXIBeTeXx. Możliwe, że uzywasz jakiejś starej, nieaktualnej wersji gry. Usuń ją proszę całkowicie, a następnie pobierz i zainstaluj najnowszego klienta gry dostępnego tutaj. To powinno pomóc w rozwiązaniu tych napotkanych problemów!

witam po kilki latach przerwy pobrałem i zainstalowałem diablo 2 + dodatek z waszej strony lecz po chwili grania wyskakuje mi błąd :“W APLIKACJI WYSTĄPIŁ NIEOCZEKIWANY BŁĄD” indetyfikator raportu:
F9FED55E-2E4A-4FFF-87B8-628F5B23BE6D
mogę prosić o pomoc?

dołączam do tematu E66725FB-67C9-48FE-9FCC-E0BCE5326460

U mnie ten sam błąd:
B19959F2-7877-4DDD-BA95-DF430A3EA9DF

Mam kartę graficzną słabszą niż minimalne zalecenia, czy to może być powód tego błędu czy raczej coś innego ? Sterowniki zaktualizowane dx12 jest.

mam ten sam problem kupiłem grę i nie chodzi masakra kupujesz orginał z piratami nie było problemów Mam ten sam komunikat próbowałem już wszystkiego co najlepsze wersja próbna chodziła

dokładnie ten sam problem nr zgłoszenia D7648B34-16BE-4BE9-BCF3-A38C26083BD0, znalazł ktoś jakieś rozwiązanie?

Mam to samo a już się cieszyłem ze pójdzie dalej

dołączam się - 677CC119-5A49-4329-AAAA-115FD9C293E3

fajnie jakby ze strony blizzardu padły jakieś słowa wyjaśnienia oraz jakie plany maja w tym temacie.

1 polubienie

to samo… wydajesz kase i nie można grać;/

Odpowiedz na zaistniały problem od pracownika Blizzarda w filmie poniżej w komentarzu:

Cytuję "…Rozumiem, że kontaktujesz się z nami w sprawie problemu z uruchomieniem gry.

Twój procesor niestety nie spełnia minimalnych wymagań systemowych lecz obecnie prowadzone są prace nad włączeniu do wsparcia procesora, który posiadasz. Wydanie tej aktualizacji może jeszcze potrwać kilka dni lub tygodni. Jesli nie chcesz czekać na aktualizację to prosimy o odpowiedź w celu zrefundowania zakupu.

Mam nadzieję, że przekazane informacje pozwoliły wyjaśnić zaistniałą sytuację…"

tutaj dokładniejsze info

https://gamingsociety.pl/artykul/diablo-2-resurrected-twoj-procesor-nie-wspiera-avx-no-to-nie-zagrasz-1132879/