Diablo 2 nie można połączyć się z usługą battle.net

Witam. Pobrałem sobie dzisiaj diablo 2 poprzez instalator strony zaraz po instalacji odpaliłem granie przez sieć lecz ciągle mi wyskakuje nie można połączyć się z usługą battle.net na każdej bramce to samo. Próbowałem włączyć przez administratora jak i przy wyłączonej zaporze sieciowej lecz bez skutku. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

A jak udało Ci się zdobyć 26-cyfrowy kod? bo ja mam klasyczne pudelko z cd-key i nie działa to przy battleNet (przy polaczeniu wyskakuje “Claimed to BattleNet” czy costam).

Gierkę kupiłem też w boxie z kodami kilka lat temu i przypisałem normalnie do konta teraz tylko pobrałem diablo kody wpisałem i tyle.

Ok czyli u mnie problemem jest to, że mi z konta BattleNet wcięło dodane wcześniej Diablo 2 i LOD (zapewne przez to że dodali nowe instalatory do pobrania) i teraz mi nie działają wcześniej użyte cd-keye…

Enioo1 wpis
3d
Witam. Pobrałem sobie dzisiaj diablo 2 poprzez instalator strony zaraz po instalacji odpaliłem granie przez sieć lecz ciągle mi wyskakuje nie można połączyć się z usługą battle.net na każdej bramce to samo. Próbowałem włączyć przez administratora jak i przy wyłączonej zaporze sieciowej lecz bez skutku. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam :slight_smile:

Mam tak samo kupiłem wczoraj tutaj d2 + lot i nie mogę grać n batelnecie.

1 polubienie

Dzień Dobry

Miałem podobny problem dwa dni temu i spędziłem z 3 h myśląc co jest nie tak, w końcu udało się i znalazłem na forum wpisy w rejestrze grze po odinstalowaniu diablo i wyłączeniu apki battlenet usunąłem jeden wpis w rejestrze, dokładnie nie pamiętam ścieżki bo w pracy jestem jak coś to później dam edycję, to było to w Blizzard entertainment i folder diablo 2 w rejestrze i od nowa zainstalować grę ( możesz włączyć edytor rejestru przez: uruchom i wpisujesz: regedit

Zdradzisz więcej jak to zrobiłeś ?

Witam znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu bo mam ten sam i nie wiem co robić

Nie wiem czy ci się już udało odnaleźć kod, ale jak nie to ci już mówię.
Na stronie battle.net tam gdzie możesz przeglądać swoje gry kliknij na diablo 2 albo lod i tam będziesz miał kody do obu. W razie dalszych pytań, pytaj :slight_smile:

Cześć. U mnie to samo się dzieje że nie mogę się połączyć z Battlenet. Jedynie bramka Asia działa a reszta brak połączenia. Zainstalowałem na nowo grę i dalej nic. Wpisy w rejestrze usunięte wszystkie związane z Diablo 2. Zaporę ogniowa wyłączałem też nic no co za gwint.

Może to być kwestia jakiegoś rodzaju blokady - chociaż dziwne, że akurat tylko bramka ASIA działa poprawnie :confused: Skontaktuj się z nami bezpośrednio a postaramy się sprawdzić to po naszej stronie.