Diablo 2 nie można połączyć się z usługą battle.net

Witam. Pobrałem sobie dzisiaj diablo 2 poprzez instalator strony zaraz po instalacji odpaliłem granie przez sieć lecz ciągle mi wyskakuje nie można połączyć się z usługą battle.net na każdej bramce to samo. Próbowałem włączyć przez administratora jak i przy wyłączonej zaporze sieciowej lecz bez skutku. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam :slight_smile:

A jak udało Ci się zdobyć 26-cyfrowy kod? bo ja mam klasyczne pudelko z cd-key i nie działa to przy battleNet (przy polaczeniu wyskakuje “Claimed to BattleNet” czy costam).

Gierkę kupiłem też w boxie z kodami kilka lat temu i przypisałem normalnie do konta teraz tylko pobrałem diablo kody wpisałem i tyle.

Ok czyli u mnie problemem jest to, że mi z konta BattleNet wcięło dodane wcześniej Diablo 2 i LOD (zapewne przez to że dodali nowe instalatory do pobrania) i teraz mi nie działają wcześniej użyte cd-keye…

Enioo1 wpis
3d
Witam. Pobrałem sobie dzisiaj diablo 2 poprzez instalator strony zaraz po instalacji odpaliłem granie przez sieć lecz ciągle mi wyskakuje nie można połączyć się z usługą battle.net na każdej bramce to samo. Próbowałem włączyć przez administratora jak i przy wyłączonej zaporze sieciowej lecz bez skutku. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam :slight_smile:

Mam tak samo kupiłem wczoraj tutaj d2 + lot i nie mogę grać n batelnecie.

Dzień Dobry

Miałem podobny problem dwa dni temu i spędziłem z 3 h myśląc co jest nie tak, w końcu udało się i znalazłem na forum wpisy w rejestrze grze po odinstalowaniu diablo i wyłączeniu apki battlenet usunąłem jeden wpis w rejestrze, dokładnie nie pamiętam ścieżki bo w pracy jestem jak coś to później dam edycję, to było to w Blizzard entertainment i folder diablo 2 w rejestrze i od nowa zainstalować grę ( możesz włączyć edytor rejestru przez: uruchom i wpisujesz: regedit

Zdradzisz więcej jak to zrobiłeś ?

Witam znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu bo mam ten sam i nie wiem co robić