Diablo 2 odzyskanie starego konta

Witam,
chciałem zapytać jakie są szanse na odzyskanie starych kont diablo 2, mam oczywiście loginy i hasła ale albo konta wygasły albo w międzyczasie było jakieś czyszczenie nieużywanych kont.
Kiepsko bo spędziłem mnóstwo czasu nad tą grą, chciałbym w nią jeszcze pograć ale wizja startu od zera mija się z celem bo nie po to spędziłem nad tym setki jak nie tysiące godzin lata temu.

Witaj BoneBreaker

Obawiam się, że jeśli chodzi o konta Diablo 2, to nieużywane zostają usunięte po 90 dniach i niestety nie ma żadnej możliwości ich odzyskania, bardzo mi przykro.

Pozdrawiam.

Jakim cudem w takim razie niekiedy konto było nie używane rok czasu, po roku logowałem się bez problemu…? Gdzie tu logika? Skąd to kasowanie kont po 3 miesiącach skoro nie zawsze to działało?

Witam,
Przeszukując informacje na temat możliwości odzyskania konta w Diablo II, natrafiłem na informację, która sugeruje iż jest możliwe przywrócenie konta po podaniu jego nazwy. Bardzo zależy mi na przywróceniu mojego konta. Jego nazwa to “kos-x”. Będę wdzięczny za przywrócenie mojego konta oraz wszystkich innych kont, a znalezienie powinno być proste, ponieważ wystarczy przywrócić konta które używały mojego klucza gry. Mam dwa klucze przypisane/zakupione dla Diablo II oraz Diablo II LoD. Bardzo proszę o przywrócenie mojego konta oraz wszystkich pozostałych, które używane były przez moje klucze gry. Tak jak napisałem mam dwa komplety kluczy dla Diablo II oraz Diablo II LoD.

Witam,
Po dłuższej przerwie chciałem wrócić do D2.
Mi również nie udaje się zalogować na żadne z kont.
Prośba o przywrócenie kont: “progner” oraz “progner13”
Z góry dziękuję i pozdrawiam :wink:

Ten sam problem chciałbym odzyskać skasowane jedno konto i postacie z drugiego konta które też zniknęły :slight_smile: Czy jest to w jakiś sposób możliwe?

Jeśli to możliwe to też chętnie odzyskałabym moje konto (Figula) - prowadziłam na nim aktywność jeszcze w tym roku.

Czy komuś przywrócono stare konto ??

Zawsze warto spróbować. Ja również proszę o odzyskanie konta o nazwie “anita93”, jeśli to możliwe. Z góry dziękuję.

Ja np. wiem, że grałem na pewno krócej niż 90 dni temu a moje konto(adek5k) nie reaguje na hasło, którego jestem pewien. Mało tego próba resetu hasła kończy się monitem i żadnego maila nie otrzymuję.

witam,rowniez prosilbym o przywrocenie konta “thekoras”

Cześć, czy ktoś odzyskał konto za pomocą w/w sposobu?