Diablo 2 problem z połączeniem

Witam serdecznie chodzi o diablo 2 lord of destruction, mianowicie klucz kupiłem już jakieś 3 lata temu i w zeszłym tygodniu postanowiłem znów pograć. Pierwsze dni było wszystko super lecz od 3 dni mam problem podczas łączenia z battle.net… Wyskakuje komunikat ,połączenie zostało przerwane, spróbuję ponownie później " o co chodzi i co mogę z tym zrobić??

Server zablokował Twoje połączenie do 24 maja włącznie. Potencjalne powody takiej blokady możesz znaleźć na naszej stronie pomocy. Ustal co z tej listy mogło spowodować problem i możesz wrócić do gry 25 maja. Do tego czasu nie zalecamy prób połączenia z serwerem (przedłużą one automatycznie czas blokady).

Aha… No to spoko, a jak zagram na drugim koncie battle.net gdzie mam przypisany również klucz zakupiony w zeszłym roku to będę mógł grać czy zawiesiliście mi dostęp przez IP?

Niestety to raczej ta druga opcja. Czyli prędzej zagrasz chwilowo przez HotSpot’a albo inne połączenie alternatywne (na przykład to, którego użyłeś do ostatniej odpowiedzi).

Czyli z tego co wywnioskowałem to mogę zagrać na 2 koncie ale muszę przez hotspot z telefonu tak? Dobrze rozumiem?

1 polubienie

Zbyt szybkie przełączanie się między kontami lub postaciami
Zbyt szybkie opuszczanie gier i dołączanie do nich
Zbyt szybkie przewijanie listy umiejętności za pomocą kółka myszy

Oni tak na serio ? Wystarczy wejść parę razy na laddera by wiedzieć że on nie ma sensu… Wszędzie odpalone boty napierniczają lvl i to ma być ranking ? Chyba dla najwytrwalszego bota

1 polubienie

witam proszę o pomoc lub informacje