Diablo 2 resurrected, nie laczy z battle netem

Witam, wczoraj 17.08.2021 grajac w Diablo 2 resurrected dostalem DC z gry przy ponownej probie wlaczenia gry dostaje komunikat ze nie mozna sie polaczyc z Battle netem, a wczesniej nie bylo problemow. WoW TBC classic laczy sie w tym momencie bez problemow.
W opcji wybierania postaci rowniez mialem brak wyboru nekromanty i zabojczyni czy te postacie sa jeszcze zablokowane??

Od kilku dni problem się powtarza, a od wczoraj problem występuje ciągle, niezależnie od wyboru regionu, chyba dam sobie spokój na razie z zabawa w D2R. Mam pewne obawy co do zakupionego pre-orderu :expressionless: Wymienione przez Ciebie postacie nadal są zablokowane.

Jak słusznie wspomniał WaveStriker, postacie o jakich piszesz są na razie zablokowane, w tej fazie testów. Zamknięte testy gry zakończyły się wczoraj. Dlatego właśnie otrzymujesz komunikat o problemie w połączeniu z serwerem gry Diablo II: Resurrected w wersji beta. Start otwartej wersji beta gry Diablo II: Resurrected jest planowany na najbliższy piątek wieczorem.

1 polubienie

A co z tymi, co kupili preorder i mieli zagwarantowany udział w becie? Co to za beta kilkudniowa?

Ogólnie jest dość przykra sytuacja , po kilku dniach już serwery zamkniete.

To, że chwilowo serwery w wersji beta nie działają nie traktowałbym jako duże uchybienie, to w końcu beta testy, możliwe że chwilowe przerwy są rezultatem modernizacji infrastruktury serwerowej.

Ja proboje się połączyć z battle netem na PlayStation 4,połączyłem konta,mam status na koncie że połączone z PlayStation,proboje wejść do gry i nic,cały czas komunikat że “wymagane jest połączenie z battle.net”…no ja to wiem,ale nic więcej się nie pokazuje.czy ktoś wie o co może chodzić?dodam że ani razu nie udało mi się wejść do gry.

3 polubienia

Mam ten sam problem tylko konsola xsx, przez ostatnie 3 dni miałem jedno udane połączenie… trochę żenada.

Mam tak samo… może servery są wyłączone?

Halo support piątek już dawno minął a problem został.
Nie mogę wejść do menu bo wyświetla WYMAGANE JEST POLACZENIE Z BATTLE
Jak bym wiedział że wasze słowo jest tańsze od słowa polityków to bym nie kupował wcześniejszej wersji. Zaciągnięcie się do PO czy tam KO.

Coś w temacie się ruszyło ? Kupiłem preorder, bo rzekomo miał mi zagwarantować dostęp do bety… No i tak… Udało mi się obejrzeć demo z opóźnionym obrazem… To nie było warte 180zł

Też kupiłem D2R na xbox one i cały czas wyskakuje mi komunikat, że wymagane jest połączenie z battle.net mimo, że konta mam już połączone.
Na zagranicznym forum czytałem, że wystarczy zresetować konsole, potem powinien wejść update i po tym powinno działać. U mnie po resecie nie ma ani update, ani też gra wgl nie chce się załadować mimo wielu prób. Nawet reinstalowałem i nic.
BTW wstępny filmik wgl nie miał synchronizacji między obrazem a dźwiękiem. Dźwięk wyprzedzał conajmniej o minute także niezbyt przyjemnie się oglądało.

1 polubienie

Od 3 dni mam problem z połączeniem do serwerem BN przez platformę PS5. Pomoc Blizzarda totalnie upośledza możliwość zgłaszania problemów przez użytkowników innych platform niż PC w związku z czym nie jestem w stanie dostać się do zapisanej na serwerach postaci. Zero odzewu, zero wsparcia, zero poprawy. Totalna kpina. Czy ktoś ma podobny problem i w najlepszym przypadku rozwiązanie lub podpowiedź jak zmobilizować Blizzarda do wspierania graczy a nie kierowania ich na forum?

Podobnie, od kilku godzin nie mogę się połączyć z battle.net. Gra po uruchomieniu pozwala mi wybrać postać offline, ale zakładka online nie łączy z siecią i nie wyświetla mojej postaci. System zgłaszania jest zaporowy, odsyła do artykułów, które sugerują techniczne problemy po stronie użytkownika. Oczywiście wszystkie problemy po mojej stronie wykluczyłem, uruchomiłem diagnostykę klienta, która nie wykazała błędów, a na samym komputerze bezproblemowo uruchamiam inne gry online.

Witam , w dniu dzisiejszym miałem aktualizacje diablo 2 na ps5 . Po aktualizacji nie mogę się zalogować do gry on-line . Trawa to cały dzień , na ps4 bez problemu mogę się zalogować . Proszę o informacje jak naprawić ten problem .

1 polubienie

I co? Identyczny problem - po podlaczeniu konta PS5 do battlenetu nie moge sie zalogowac na PC.