Diablo 4 - gra się zacina

Witam
Problem polega na częstym przycinaniu się gry. Eksploracja świata to pokaz slajdów co 10 sekund , walka często kończy się śmiercią ponieważ gra na 5 sekund się zawiesiła , w mieście to już nie mówię . Gra na początku działała dobrze , po paru aktualizacjach jest dramat

4 polubienia

pewnego razu zalozylem temat zwiazany z kraszami gry, ktos niebieski poprosil abym wyslal info o systemie i dxdiag, to mi pomoga. i co ? gÓwno wielkie, wyslalem to ze 3 razy, po czym zwatpilem, zero odpowiedzi, fantastycznie. gra wysypuje sie notorycznie, az chce sie plakac za te 400 pln ktore mozna bylo przepic.

2 polubienia

Mam to samo gra działa tragicznie na rtx 2060 wysypuje się kiedy uywam tp do kiowsadu ogromne ściny i artefakty w grafice gdzie postać jest dokładna a otoczenie to zamydlone tekstury… Mój brat gra na 1070 i niema takich problemów… Pomocy ruszcie dupe z tymi sterownikami od nvida już druga aktualizacja a stoi wszystko w miejscu.

3 polubienia

Przykro nam słyszeć o tego rodzaju problemach - ewidentnie nie powinny one mieć miejsca na wspieranych konfiguracjach. W celu ich rozwiązania, prosimy o skorzystanie ze wskazówek dostępnych w poniższym poradniku:

Jeżeli to nie pomoże - prosimy o zebranie plików diagnostycznych z komputera i bezpośredni kontakt z nami :slight_smile:

U mnie też co chwila zacinki. Spadki fps przy eksploracji świata to jakiś dramat. Co chwila jakieś doczytywanie i spadki fps.
Lapek ryzen 5600h,32gb ramu i rtx 3050. Co najlepsze nie ważne czy ustawie wysokie detale czy niskie-cały czas to samo. Niby przy niskich powinno być mniejsze zużycie vramu i ramu a jest takie samo(czyli max) przy jakichkolwiek ustawieniach. DLSS również nic nie zmienia-ustawienie “wysoka wydajność” czy “jakość” a spadki takie same

1 polubienie

hej znalazłeś jakiś sposób na to???

Witam
mam podobny problem
fps non-stop spada z 90-100 do nawet 20 i czas od czasu komputer po prostu zawiesza się na martwo
przeinstalowałem windows
przeinstalowałem gre
aktualizowałem wszystkie sterowniki
miałem 16 ram dołożyłem jeszcze 16
próbowałem dziwnych ,tutorialuw, z Internetu
i nic nie pomogło

Operacyjny system Windows 11
Procesor AMD Ryzen 9 5900X 4,6GHz
Pamięć RAM G.SKILL DDR4 32 GB 3600
Płyta główna ASUS CROSSHAIR VIII HERO
Dysk SSD M2 Samsung 980 PRO 500 GB - na którym zainstalow. gra
Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti

Po ostatnich aktualizacjach problem się zmniejszył w moim przypadku lecz nadal nie mogę wybrać opcji fullscreen, zmienić rozdzielczości i wybrać monitora na którym ma być odpalone d4… I też czasem potrafi nadal przyciąć… Czytałem gdzieś że wyłączenie tekstur wysokiej rozdzielczości z poziomu battleneta trochę pomaga u mnie nie pomagało.

Mam dokladnie taki sam problem. Jakis czas temu gra dzialala dobrze (poza nadmiernym zurzyciem RAMu) i nic nie zacinalo. Teraz mam laga co 10 sekund i absolutnie nie da sie w to grac. Szkoda wydanych pieniedzy bo 70 euro za gre to sporo…

Ja mam problem z freezami. Włączam obojetnie czy inv, czy np ide do npc w miescie i freez. Ktos ma podobny problem? Dodam że w pierwszym sezonie nic takiego nie miało miejsca.

Witam. Miałem te same problemy które wyżej wymieniacie. Udało mi się rozwiązać problem w stu procentach. Pobrałem starsze sterowniki do karty graficznej, cofnalem się o 4 wersje sugerując się datą gdy gra mi chodziła bez zarzutów. na RTX 3060 pomogło :slight_smile:

U mnie tez byl ten problem, juz mialem wymieniac ram xD Ale zaktualizowalem stery chipsetu + audio przy okazji i narazie jest git :slight_smile:

troche ta diablo 4 posysa