Diablo 4 nie uruchamia się

Witam. Od wczoraj nie mogę uruchomić Diablo 4 na PC. Włącza się tyko pierwsza plansza z po czym gra się zawiesza. Zainstalowałem grą od nowa, mam pobrane nowe sterowniki do karty graficznej ale dalej nie nie pomaga. Co mogę jeszcze zrobić ?

2 polubienia

Witam, mam podobny problem. U mnie nawet gra nie uruchamia się od kilku dni. Jest napisane “Gra w tej chwili” i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.

2 polubienia

Cześć, ja mam to samo. Za pomocą managera zadań ręcznie zamykam wszystkie procesy związane z Battlenet lub Diablo4 Retail. W końcu za którymś razem gra się włącza. Czasem pomaga restart. Wcześniej tak nie było. Nie wiem ocb

U mnie ten sam problem, dopiero jak zrestartuje komputer udaje się uruchomić D4

ja dostalem disconect 2 dni temu a po ponownym zalogowaniu gra traktowala mnie jak nowego gracza stracilem wszystkie postacie i caly progres a dzis gra pyta o polaczenie z battle net . jak proboje polaczyc to sie nie da… wiec nawet nie moge uruchomic gry ktora kupilem na wlasnosc wiecie jak zlorzyc reklamacje bo chce zwrot pieniedzy za gre… stracilem caly swoj progress nie mam zamiaru robic wszystkiego od poczatku tym samym chce swoje pieniadze spowrotem…