Diablo 4 pity i farma

ja to mam takie pytanie bo nigdzie nie moge tego znaleść ale grajac w grupie z ziomeczkami i chodząc pity też tez tak macie ze tylko jedna osoba dostaja wieksza ilosc zelaza a cala reszta grupy duzo mniejsza ilosc to zalezne od tego kto tylko odpali myslicie ze to celowe czy moze to blad który naprawia? bo szczerze to nie oplaca sie grac z kims i farmic wspólnie a najlepsze jest ze kazdy na discordzie, klanach czy innych zbieraja sie i tam chodza ale jaki jest sens bo ja nie widze żadnego…

Ja gram sam , cóż zazwyczaj jest tak że szukają kogoś do czyszczenia , blokowania a nie do wspólnej gry

no niestety mnie gra solo nie cieszy lepiej jest jak z kimś się progresuje czy mozna pobiegać

no niestety mnie gra solo nie cieszy lepiej jest jak z kimś się progresuje czy mozna pobiegać

Aha czyli solo jest bez sensu mimo że ostatnia globalna ankieta wykazała że 68% to gracze solo a 32% to gracze grupowi czyli przekreślasz fakt że większość traktuje te grę do gry solo a nie w grupach lub klanach . Aktualnie Diablo IV ma kryzys jeśli chodzi o klany co udowadnia że ankietowani faktycznie w większości grają solo .