Gra sama się wyłącza

Siemka piszę w sprawie gry diablo immortal bo już nie wiem co zrobić gra działała przez 2 dni normalnie aż naglę wywaliło mnie z gry i podczas uruchamiania i wczytywania gra naglę się wyłącza nie wiem o co chodzi aktualizowałem wszystkie sterowniki sprawdzałem spójność plików
próbowałam włączyć i wyłączyć PC a nawet odinstalowałem i zainstalowałem ponownie ale nic to nie daje może miał ktoś podobny problem i wie jak to naprawić

mam dokładnie to samo - na tablecie na nowym koncie też. Blizzard dał dupy i type…

Mam problem z połączeniem się z serverem
1na 40 prób udaje się ale to nie koniec problemu
udostępniam sobie Internet przez telefon w trakcie gry jak przyjdzie mi na telefon jakaś wiadomość z Messengera czy sms zwykły lub nawet podłączenie telefonu do lądowania zrywa mi połącznie z gra i nie mogę się zalogować przez kilka dni, proszę o szybka pomoc sorki ze tak się podczepiam ale tez już nie wiem co zrobić z tym w diablo 3 normalnie tak samo w 2 tylko z immortal problem

Również mam taki problem … Grałem ostatni tydzień i teraz od 2 dni nie mogę uruchomić gry. Wie ktoś jak to naprawić ?