Kod błędu BLZBNTBGS000003F8

Mam to samo. Zauwazylem ze gdy sieć jest mniej obciażona nie ma problemu, raz graliśmy ze znajomymi od 24-2 w nocy i nic sie nie działo, potem już w godzinach bardziej obciążonych i wtedy wywala dosyć często.
Ktoś ma jakiś pomysł ?

To musi być jakiś problem po ich stronie. Wszystkie gry działają prawidłowo tylko Warzone ma problemy. Owszem jak łącze działa idealnie to nie rozłącza ale wystarczą minimalne utraty pakietów i już problem wraca. Coś jest nie tak z próbami nawiązania połączenia, jeśli akurat wypadnie na pakiet tracony to zamiast próbować ponownie następuje rozłączenie.

Mam to samo na zmianę z “kolejka serwerowa” albo “prace konserwacyjne”. Słaba zachęta jak na gre za 60eu w promocji…

BLZBNTBGS000003F8 wyskakuje codziennie średnio co 3 gry na dominacji 6v6
to jest dramat

1 polubienie

Zmieńcie serwery na Ameryka i po problemie

to działa wywala tylko na EU serwerach ale kosztem większego pingu i lagów

Zmiana serwera Battle.net pomaga :wink: Ja również bawiłem się z zaporą i DNS… Nic to nie dawało. Wina leży po stronie aplikacji battle.net - a dokładnie europejskich serwerów.
Większych pingów i lagów po zmianie w grze nie uświadczyłem po zmianie serwera battle.net, ponieważ gra wyszukuje swoje serwery po pingu :wink: (nie po serwerach battle.net.). Są takie jak na europejskim serwerze battle.net. Miłej gry!

Teraz błąd wrócił z mocą x1000… aktywowałem PD x2, żeby zagrać 5 minut, a przez pozostałe 40 walczyłem, żeby w ogóle wejść do gry i wylądować.
Po aktualizacji sprzed kilkunastu minut nie zdążyłem nawet kliknąć wyboru trybu w jakim chcę zagrać. Po 15 sekundach wyskoczył właśnie ten błąd…
Idź pan w ch… z takim graniem.
Żenada.

przed chwilą dodali aktualizacje Battle.neta
może w końcu coś z tym zrobili

Witam, zaraz oszaleje z COD co prę sekund mnie wywala z gry, lub nawet nie da sie zalogować. Przecież to jakaś kpina ze strony Blizzarda - kogo wy tam zatrudniacie? Mój dostawca wymienił mi 3 routery, sprawdził łącze i wszystko jest ok po “mojej stronie”. Kochani programiści z Blizzarda jeśli nie potraficie naprawić błędu który tak często występuje to zmieńcie branże!! Jestem tak wściekły na was że głowa boli bo zapłaciłem za oryginalną gra a nie mogę w nią grać!!! Grrrrrrr :((((((((((((

sprawdz czy na regione US tez Cię wywala… mi to kilka miesięcy temu pomogło ale teraz i tam wywala… na azjatyckim odpukać na razie mnie jeszcze nie wywaliło

U mnie to samo. Mam stały publiczny adres IP, Typ NAT w grze otwarty, co kilkanascie minut wywala z gry. Słaba reklama dla firmy, z Hearthstonem to samo - co ukonczoną partię wywala z gry. Zastanawiam sie czy Blizzard i Activision w koncu uswiadomia sobie ze problem nie lezy po stronie userow

Też przy okazji problemu z tym błędem macie problem z Latency w grze? Gdzie co chwilę skaczą do 996ms? Przecież to jakiś zart jest. Inne gry online dzialaja normalnie i tylko w warzonie taki problem.

Activision chyba ma gdzieś “userów”. Nie odpowiada na tickety związane z problemami. Mam podobny problem równolegle do grania pinguje w konsoli losową stronę i zero utraconych pakietów za to ten problem mnie wyrzuca i jedyne co słyszymy w odpowiedzi to problem leży po stronie dostawcy internetu, albo zgłoś sprawę do istniejącego na niby supportu. Słabo… jak na taki tytuł bardzo słabo…

To nie wina Activision tylko Blizzarda. Sprawdz utratę pakietów do ich serwerów i sam się o tym przekonasz!

1 polubienie

Mam to samo a szczególnie w Zombie :rage: juz mnie to denerwuje

Cześć możesz podpowiedzieć jak to zrobić bo już mam dość tej gry, cały czas mnie wywala jak gram w Zombie

ja też jak zakupiłem karnet bojowy to mi sie to zaczęło , ciekawe czy coś z tym zrobią bo sie nie da grać , jeśli gram w Zombie i jestem na lvl 7 jest wszystko pięknie aż tu nagle pyk i gry nie ma :rage: