Kod błędu BLZBNTBGS000003F8

Mam Taki problem wyskakuje Mi ciągle Ten błąd dzień prędzej grałem normalnie włączyłem następnego dnia i Ciągle To samo. Jaki może być powód

Polubienia: 6

Mam ten sam problem. Raz mi się odpala gra a raz nie:/

Kod błędu BLZBNTBGS000003F8 oznacza utratę połączenia z serwerami gry Call of Duty. Generalnie, najczęstsza jego przyczyna to jakiś rodzaj ogólnych problemów z połączeniem internetowym - w celu uzyskania wskazówek odnośnie ich rozwiązania, zapraszam do skorzystania z tego poradnika:

Należy się też upewnić, że gra została uruchomiona bezpośrednio z poziomu Aplikacji Blizzard, oraz po zalogowaniu do właściwego konta Blizzard.

A w sytuacji, kiedy nic nie pomaga - w celu uzyskania dalszej pomocy prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Wsparcia Klienta firmy Activision.

1 polubienie

Znowu pojawił się ten sam błąd po tych śmiesznych aktualizacjach.
Wszystkie inne gry chodzą po sieci bez problemu tylko tutaj oczywiście wywala z doopy błędem.
Support tak samo ma wywalone na graczy jak cała reszta. Zajmują się jakimiś niepotrzebnymi duperelami zamiast konkretnymi błędami.
Spadki fps to norma, lagi i crashe.
Pozdro z takim graniem.

2 polubienia

Kolejna aktualizacja i oczywiście nic z tym nie zrobili. Ticket wysłany i w odpowiedzi że to moja wina i mojego łącza. Jak c…j. Żadnych lagów, skoków pingu i nagle w trakcie gry wyp…ala z serwera.

Polubienia: 7

Mam to samo. Irytujące prowadzić cały mecz i w ostatniej rundzie wylecieć mimo światłowodu bez żadnych problemów.

1 polubienie

Potwierdzam, znowu to wróciło i to z potrojoną siłą.

Kuźwa ile można. W dzień się nie da grać. Tylko w nocy jak mniej osób można normalnie dokończyć.

1 polubienie

PROBLEM występuje w każdym meczu, w każdym trybie. Odnośnie głównego posta podanego przez użytkownika o statusie CUSTOMER SUPPORT wykonałem wszelkie kroki do sprawdzenia mojej konfiguracji łącza. Wykonałem testy prędkości internetu wraz z jitterem i pakiet loss’ami WYNIKI SĄ POPRAWNE (doskonałe) - Zaznaczę że mam światłowód ze stałym adresem IP i prędkością na poziomie 500mb/s
Gra uruchamia się w ustawieniach ultra i działa bez zarzutu w 144 FPSach.

Dlatego ponawiam pytanie co jest przyczyną błędu BLZBNTBGS000003F8?

Dwa dni temu nic nie przeszkadzało mi w graniu. Ten błąd dla mnie nie istniał. Aktualnie występuje w każdej rozgrywce jaką uruchamiam. A jedyną zmianą jaka zaistniała przez te 2 dni to zakup KARNETU BOJOWEGO.

2 polubienia

Mam dość tej gry po jednym dniu, średnio co 20 min. wywala co jest niezmiernie irytujące. Udało mi się jedną grę ukończyć … Zróbcie coś z tym albo szybko zaczniecie tracić graczy, tragedia …

Zmiencie region na ameryke w launcherze

Mam ten sam problem. Wszystkie inne gry online działają prawidłowo.
PUBG, World of Tanks, World of Warships, Fortnite, Counter Strike, Battlefieldy… wszystko działa. Problem jest tylko z Warzone.

Żaden z dostępnych poradników nie rozwiązał problemu. Warzone czasami wywala się z błędem po kilku minutach a czasami da się pograć nawet pół godziny. Próbowałem już wszystkiego od zmiany DNS po wyłączanie zapory sieciowej, nic to nie zmienia. Na youtube jest pełno filmików z pseudo-rozwiązaniami tego problemu, sprawdziłem wszystkie i wszystkie są do niczego bo jak gra się wywalała tak wywala się nadal.

Siema mam ten sam problem sprawdziłem już wszystkie możliwe opcję na różnych forach i yt nadal nic ten sam problem wywala po 10 min posiedzenia w menu gry. Ma ktoś może jakieś rozwiązanie które naprawdę pomogło czy wina leży po stronie zajebistych deweloperów ? Z góry dzięki :slight_smile:

Witam mam ten sam problem występują błędy tylko tutaj w call of duty a w innych grach jest wszystko idealnie :frowning: porażka chce sobie pograć i nic nie moge zrobić. Nawet zrobiłem co w poradniku i nic nie pomogło…

Dla testu przełączyłem internet na LTE i odpaliłem Warzone. I działa.
Wracam do operatora kablowego i wyrzuca błąd. Musi być więc jakiś błąd w grze który powoduje że u niektórych operatorów internetowych blokuje się połączenie z serwerem.

Mam ten sam błąd na regionie gry Europa
Gdy zmieniam region gry na Amerykę wszystko działa lecz nie mogę zagrać ze znajomymi z Europy
Konto mam założone na Europie

@Exscite Problem bardzie jest po stronie operatora a nie gry.

Generalnie ostatnio sieci są bardzo przeciążone ze względu na to, że większość ludzi pracuje zdalnie z domu. Niektórzy dostawcy internetu mają z tym problem.

Masz rację. Zgłosiłem problem technikowi firmy od której mam internet bo występowały lagi i tracone pakiety. Zmienił nadajnik na mniej obciążony (mam net po radiolinii wifi 5Ghz) i problem rozwiązany. Ping 100-150 zmienił się na 30-50 a przy okazji nie wywala błędu w Warzone. Tak, że winny był ISP.

Jednak trochę zbyt szybko się cieszyłem. Co prawda po zmianie nadajnika wifi błąd pojawia się dużo rzadziej ale nadal się pojawia. Tak jak wcześniej po 5-10 minutach tak teraz średnio raz na godzinę.

1 polubienie

Wszystkie polecane metody zarówno ze stron blizzarda jak i z tego wątku na angielskim forum nie przynoszą rezultatu.

Problem leży po stronie aplikacji Battle.net. Raz na 5-10min rozłącza od kilku sekund do 1-2min co powoduję natychmiastowe rozłączenie z rozgrywki…
Czy można liczyć na jakieś informację w tej sprawie?
Czy Blizzard jakoś do tego się odniesie i zaproponuję jakieś rozwiązanie?

4 polubienia