Konto activision

Witam,
Posiadam konto battlenet z wykupionym COD:MW oraz COD:MW2 Edycja Skarbca.
Wydałem nie małą sumkę na w/w gry.

Kiedyś utworzyłem konto Activision na potrzeby gry w COD’a. Założyłem konto na firmowego maila którego niestety już nie posiadam, ponieważ międzyczasie zmieniłem firmę. Teraz, kiedy chcę używać tego samego konta na PS4 muszę znać hasło (którego niestety nie pamiętam i nie mogę przywrócić zważywszy na to, iż nie posiadam dostępu do maila). Jedyna opcja logowania na konto Activision to poprzez Battlenet, natomiast na konsoli takiej opcji nie widzę aby tak się logować. Jestem w stanie udowodnić, że konto activision należy do mnie (bankowe potwierdzenia płatności za gry i transakcje w grze, numery używanych kart płatniczych, skan dowodu osobistego itp.). Support activision nie odpowiada na request’y (zresztą jak ma odpowiedzieć, skoro nie posiadam maila na którego zarejestrowane jest konto). Wiem, że activision i blizzard w 2008 połączyły się, więc jedyną opcją kontaktu jest te forum, tym bardziej że gry posiadam na platformie BattleNet’u. Proszę jedynie o zmianę maila na koncie Activision bądź odpięciu mojego konta BattleNet od Activision abym mógł używać jednego konta zarówno na PC jak i PS4.

Hej Gburkooov. Opisana przez Ciebie sytuacja ewidentnie wskazuje na coś, co może rozwiązać tylko wsparcie Activision - prosimy więc o dalsze próby kontaktu z nimi.

Konto BattleNet można odpiąć od konta Activision tylko ze strony konta Activision - więc bez zalogowania się najpierw nic nie da się tutaj poradzić. Jednak Activision powinno być w stanie Ci tutaj pomóc - jest to powszechna sytuacja i gracze często i z różnych powodów tracą dostęp do kont email. Jesteśmy pewni, że uda Ci się to wyjaśnić.

Ostatnie rozwiązanie to założenie nowego konta Activision i połączenie go z kontem BattleNet. Jednak tutaj utracony zostanie cały postęp na starym koncie Activision - musisz więc wziąć to pod uwagę.

Dlatego warto grać tylko na jednej platformie :smiley: