MW2 zużycie v-ram

Witam.
Grałem już w przedpremierową kampanię oraz w betę multiplayera Call od Duty MW2 i doświadczyłem dziwnego problemu. Moja karta graficzna posiada 6gb v-ram i według oficjalnych wymagań powinienem móc bez problemu cieszyć się płynną rozgrywką na wysokich ustawieniach. Jednakże przy rozgrywce oprócz zużycia v-ram przez Call of Duty Mw2 mam coś takiego jak ,Inne aplikacje", które ,pożerają" mi dwa razy tyle ile Call of Duty. Nie wiem czy to w tym momencie błąd bety czy co konkretnie to jest, ale wszystkie aplikacje w tle mam wyłączone, włączony jest tylko ,COD". Przy Warzone nie miał tego problemu. Jest to o tyle dziwne, że mam Nvidie RTX 3060 6gb, 16 GB ramu i wszystkie inne spełnione wymagania pod płynną rozgrywkę. Nie wiem, dlaczego przy tych ,Innych aplikacjach", które są pokazane w grze mam takie zużycie i czy jest jakiś sposób by to zmienić. Z góry dziękuję za pomoc.

Jakkolwiek są to ciekawe spostrzeżenia, a temat wydaje się wymagać rozwinięcia, to nie jest to forum gier z serii Call of Duty. Wydawca odbiera zapytania w sprawie tych gier tutaj. Blizzard Entertainment nie jest niestety w stanie udzielić odpowiedzi na te pytania.