NIe mogę przypisać konta do konsoli

Witam. Kupiłem Diablo2 na ps5 i grałem długie miesiące. Ostatnio syn prosił mnie czy może pograć w Diablo2. Zgodziłem się przypisując jego konto PSN do mojego konta Battlenet. Syn po kilku grach stwierdził że jednak nie będzie grać w tą gre.
A ja mam problem. Ponieważ NIE mogę na nowo przypisać mojego konta PSN do Battlenet.
Pojawia się informacja że mogę to zrobić dopiero za 365 dni !!!

Co oznacza że nie mogę grać w zakupioną już grę oraz w przyszłości nie zakupie diablo IV ponieważ i tak nie będę mógł grać.

Ktoś ma taki problem ? Jakaś rada ?

Skąd w ogóle wymysł bana na 365 dni

Hej Kufir! Opisana przez Ciebie sytuacja nie jest żadnym banem, a zamierzonym działaniem operatora platformy, którą chcesz podłączyć do konta BattleNet. Jest to ograniczenie związane z bezpieczeństwem kont.

Po odłączeniu konta konsolowego i przełączeniu się na inne, należy odczekać 365 dni przed podłączeniem kolejnego konta platformy. Jest to ograniczenie ze strony Sony, podobne ograniczenia (chociaż sam czas oczekiwania może być tutaj nieco inny) występują dla kont konsolowych Xbox oraz Nintendo.

Nie ma tutaj żadnego innego rozwiązania poza odczekaniem wymaganych 365 dni. Przykro mi. Mam jednak nadzieję, że udało mi się wyjaśnić sprawę.

Jeżeli nie ma opcji odblokowania tego konta można przenieść save postaci ze starego konta na nowe konto ?